Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom és miért kell vele ilyeneken is összeveszni? Ezt sértésnek szánta?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van, hogy csomó mindent logikátlanul csinál, pl tegnap azért vesztem vele össze, mert én csináltam borsófőzeléket fasírttal, csomót kinlodtam vele, tudta is hogy csinálok, mivel nem tudok mindennap főzni így nincs mindennap főtt étel, van amikor nem nagyon van normális kaja, de tegnap pont főztem 1 kg borsofozeleket, erre ő meg rendelt pizzát már 2 után és mára persze meg is romlott a borsófőzelék…

Reggel csak a fejemhez vágta hogy már nem evett belőle mikor elindult mert már savanya szaga volt majd ki kell önteni…

Nem értem, hogy miért olyankor rendel mikor van egy csomó főtt étel, miért nem akkor mikor nincs szinte semmi..

Ez nekem nagyon sértő volt és bántó és össze is vesztünk.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy akkor csinált amerikai palacsintát desszertnek mikor volt egy csomó édesség és süti is..

Néha azt érzem, hogy direkt csinál fordítva mindent.😕



2023. jún. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
69%
Főzőtejszínből főzeléket??? Ejjj!!!
2023. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele összeveszni miatta, ezek szerint ő nem figyel oda, és az aktuális kívánalmai szerint akar enni, te meg logika és szükségesség szerint. Kisebb baj lett volna, ha kidobod a tejszínt, ha ekkora macera volt főzni. azt meg nem értem, miért ne csinálhatna olyan desszertet magának, amilyet megkíván. Ha épp nem azt, ami otthon van, akkor majd eszi másnap a meglévőt. Neked ez miért olyan nagy gond? Edd meg te a sütit, ha félsz, hogy megszárad. Ebben nem passzoltok. Te nem érted az ő álláspontját, ő meg a tiedet. Miért kellene egyiknek a másikra erőltetnie a sajátját? Lazíts vagy keress olyat, akivel teljesen egyező mindenben a gondolkodásod.
2023. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt vagy nem tudtok jól kommunikálni vagy pedig a párod nagyon ostoba. Mi mindig megbeszéljük kb. egy hétre előre hogy mi lesz a menü szóval ha rendelünk azt is előre megbeszéljük. Mondjuk nekünk nagyon össze kell húzni a nadrágszíjat de akkor is..
2023. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Még nem volt ilyen, hogy a tudtom nélkül rendelt volna
2023. jún. 8. 10:58
 15/49 anonim ***** válasza:
2%

Bárcsak nekem is csinálna valaki borsófőzeléket :(


(van párom amúgy)

2023. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén, szerintem főzz csak magadnak (ha van gyerek, akkor pluszban neki), ő meg oldja meg a saját kajáját, ahogy akarja, és probléma megoldva.

Nekem anyám volt olyan, hogy csinált egy rakat kaját előre, a felét amúgy sem szerettem, a többit meg amúgy sem akartam enni három napig, aztán ment hiszti, hogy de ne pazaroljak, egyem azt... de a fene nem kérte, hogy ennyit csináljon, pláne nem nekem, mert amúgy én sem azzal csesztettem, hogy főzzön nekem, hanem csináltam volna magamnak, amit éppen megkívánok. Annyit, amennyit megeszek, tehát nem ment volna kukába semmi. És nem tudom, ki hogy van vele, de ha én amerikai palacsintát akarok enni, akkor nem érdekel, hogy otthon van mézeskrémes, hókifli, meg két tábla csoki és vaníliás fagyi (főleg, ha egyiket sem én kértem...). Ha lelkiterrorban tartanak, akkor azt érik el, hogy nem csinálom meg magamnak az amerikai palacsintát, de a többi édességből sem fogok enni. Ráadásul nem is téged ugráltat, hogy csinálj meg más kaját, miután a fél életedet a konyhában töltötted, hogy megfőzd a kaját három napra. Nyilván az nagyon gáz lenne.


Ha amúgy megtehetitek, hogy rendeltek, akkor hagyd, menjen a saját feje után, főzzön és/vagy rendeljen magának, te pedig csináld magadnak a dolgaidat úgy, ahogy neked jó, kényelmes, és akkor ugyanúgy nem lesz pazarlás. Mert mindenki elfogyasztja, amit vett/csinált magának. Persze, ha meg kell húzni a nadrágszíjat, nem fér bele a rendelgetés, stb., akkor le kéne ülni megbeszélni, hogyan legyenek a továbbiak, és hogy figyeljen oda jobban.


És most erre az esetre visszatérve, azért nem is arról van szó, hogy egyáltalán nem akart volna abból a borsófőzelékből enni, most akart volna. Azért annak el kellene állnia 2-3 napig normál esetben, az alatt pedig simán lehet, hogy elfogyasztottátok volna, és ő is evett volna belőle rendesen. Arról nem tehet (és persze te sem!), hogy másnapra megbuggyant. Sajnos ez egy baleset, ilyen előfordul.

2023. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, hogy most pont nem is tehettük volna meg anyagilag sem a rendelést, mert az utolsó 8000 Ft-ja volt vagy már annyi sem és 3000 a pizza.
2023. jún. 8. 11:32
 18/49 anonim ***** válasza:
60%

"Nekem anyám volt olyan, hogy csinált egy rakat kaját előre, a felét amúgy sem szerettem, a többit meg amúgy sem akartam enni három napig, aztán ment hiszti, hogy de ne pazaroljak, egyem azt... de a fene nem kérte, hogy ennyit csináljon, pláne nem nekem"


Üdv a klubban :)

2023. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
36%
Felnőtt ember joga van rendelni. Neked meg jogod van nem főzni rá is. Egyáltalán megkérdezted tőle, hogy akar-e főzeléket enni? Vagy te egyoldalúan eldöntötted, hogy ez lesz és kész?Lehet nem is kívánta a főzeléket, jobban esett neki a pizza.
2023. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem..
2023. jún. 8. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!