Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom és miért kell vele ilyeneken is összeveszni? Ezt sértésnek szánta?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van, hogy csomó mindent logikátlanul csinál, pl tegnap azért vesztem vele össze, mert én csináltam borsófőzeléket fasírttal, csomót kinlodtam vele, tudta is hogy csinálok, mivel nem tudok mindennap főzni így nincs mindennap főtt étel, van amikor nem nagyon van normális kaja, de tegnap pont főztem 1 kg borsofozeleket, erre ő meg rendelt pizzát már 2 után és mára persze meg is romlott a borsófőzelék…

Reggel csak a fejemhez vágta hogy már nem evett belőle mikor elindult mert már savanya szaga volt majd ki kell önteni…

Nem értem, hogy miért olyankor rendel mikor van egy csomó főtt étel, miért nem akkor mikor nincs szinte semmi..

Ez nekem nagyon sértő volt és bántó és össze is vesztünk.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy akkor csinált amerikai palacsintát desszertnek mikor volt egy csomó édesség és süti is..

Néha azt érzem, hogy direkt csinál fordítva mindent.😕



2023. jún. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
23%
A normál pizza valóban 3000 körül van, akkor nem értem, hogy tudott nagyobbat rendelni ennyiért? Unatkozol?
2023. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

"Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük."

Konfuciusz

2023. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
79%

"Felnőtt ember joga van rendelni."


Hagyuk már ezt a "joga van" dolgot. 90-es években jött divatba ez az érvelési bullshit. Joga van, persze, értjük. De ugyanúgy joga van oda is figyelni a partnerére, meg tisztelni is a partnerét.


Kérdező, másképp gondolkodtok, ennyi. És a kommunikációtok sem a megfelelő. Van olyan, hogy én sem azt kívánom, amit előző nap eldöntök, de ha a párom megcsinálná nekem, én "lenyelném a békát" és megenném, mert rosszul esne neki, ha rendelnék ezek után. Én ilyen jól nevelt, idomított, konfliktuskerülő vagyok, de nem mindenki az. Meg kell beszélni, nem összeveszni rajta.

2023. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet ema kaján összeveszni en meg ezt nem értem.
2023. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
97%
24. Mert drága. Gondolom azért.
2023. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
85%

"Én ilyen jól nevelt, idomított, konfliktuskerülő vagyok, de nem mindenki az. "

A kérdező párja meg nem. Ha nem kellett neki a főzelék, akkor nem kellett. Ezzel semmit sem lehet kezdeni. Majd legközelebb nem kell neki semmit sem főzni. Megoldja magának. Ha meg ennyire nem tudnak egymással dűlőre jutni, akkor el kell gondolkodni, hogy megéri-e továbbra is együtt kínlódni.

2023. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
57%

Es ezzel mi a baj? Lehet megkívánta a pizzát és nem esett volna jól neki a borsófozelek. Miért kell kaján hisztizni? 😃

Attól, hogy x ebéd van nem kötelező megenni ha épp nem esne jól vagy ha megteheti, hogy mást eszik akkor jó étvágyat! Micsoda tragédia.

2023. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de szerintem te vagy a hülye. Az én párom amúgy biztos nem enne meg lejárt szavatosságú alapanyagból készült kaját, ha jó, ha nem, ha hülye ezért, ha nem, ez van. A sütemény dolgot meg abszolút nem értem, a sütemény eláll, ő meg palacsintát óhajtott. Vagy az is egy hete száradó tejszínes valami volt?
2023. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
63%
Itt most a nagy pénzesek dobálóznak azzal hogy hogy lehet ezen összeveszni meg hogy akkor ne főzzön neki meg satöbbi de azoknak akiknek össze kell húzni a nadrágszíjat annak 3000 Ft egy pizzára igenis sok pénz amikor a borsófőzelék meg töredéke annak... Én megértem hogy összevesztetek nálunk épp ezért van megbeszélve mindig egy hétre előre a menü. Ezzel rengeteget lehet spórolni idővel is meg pénzben is. 🤷‍♀️
2023. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
76%

Azért ha főzöl nem ártana megnézni, hogy ehető, fozhezo-e meg, ne haragudj, de én se ennek megsavanyodott ételt. Mit akarsz, hogy hasmenést kapjatok, vagy kórházban kikötni? Azt se érthető, hogy miért ne ehetne palacsintát, ha jólesik neki, a süti eláll (persze csak akkor, ha nem lejárt tojást, vagy tejet raktal bele:D).

Feleslegesen idegesíted önmagad és őt is...

2023. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!