Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom és miért kell vele ilyeneken is összeveszni? Ezt sértésnek szánta?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van, hogy csomó mindent logikátlanul csinál, pl tegnap azért vesztem vele össze, mert én csináltam borsófőzeléket fasírttal, csomót kinlodtam vele, tudta is hogy csinálok, mivel nem tudok mindennap főzni így nincs mindennap főtt étel, van amikor nem nagyon van normális kaja, de tegnap pont főztem 1 kg borsofozeleket, erre ő meg rendelt pizzát már 2 után és mára persze meg is romlott a borsófőzelék…

Reggel csak a fejemhez vágta hogy már nem evett belőle mikor elindult mert már savanya szaga volt majd ki kell önteni…

Nem értem, hogy miért olyankor rendel mikor van egy csomó főtt étel, miért nem akkor mikor nincs szinte semmi..

Ez nekem nagyon sértő volt és bántó és össze is vesztünk.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy akkor csinált amerikai palacsintát desszertnek mikor volt egy csomó édesség és süti is..

Néha azt érzem, hogy direkt csinál fordítva mindent.😕



2023. jún. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
87%

#40

De akkor miért nem tudtátok megenni ti többiek?

2023. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kajak, a többiek miert nem ettek a borsofozeleket? Vagy ok is inkább pizzaztak?
2023. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
82%

39-es: persze, az más ha fagyasztod és direkt úgy főzöd, hogy a fele ma a fele fagyasztó és majd valamikor megeszitek 🙂. De nem napokig ugyan azt a menü.(Főzeléket mondjuk én sose fagyasztok le, de van amit én is direkt többet főzök, hogy amikor nincs idő se kedv akkor előkapom)

Kérdező: arról egy szót sem mondtál, hogy nem ketten vagytok. A párodat emelted csak ki. A többiek? Ők sem ettek? Mondjuk tökmindegy, az a főzelék akkor is megbuggyant volna ha nem rendel kaját, lehet már akkor volt egy fura íze és inkább rendelt. Vagy csak megkívánta, ahogy a palacsintát is. Nekem sincs mindig mindehhez kedvem, sem étvágyam hozzá 🤷🏼‍♀️.

2023. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
10%
Férfiból van.
2023. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
84%

"miért kell vele ilyeneken is összeveszni"

Mindenen össze lehet veszni, csak akarni kell.

2023. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
1 kg borsóból rengeteg főzi lesz.
2023. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk biztosan nem ennék meg olyan ételt, amibe egy hete lejárt tejszínt tesznek. Te ritka tahó vagy, már ne is haragudj!


Nem azért, mert hibáztál, hanem mert rátukmálnád az órákon belül megsavanyodó szrt a másikra.

2023. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nagyobb a baj nálatok egy főzeléknél.
2023. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmàr biztos jó mérges voltál pedig nem nagy ügy..Nekem is volt olyan ,h rendelt a parom pedig főztem. Nincs ebben semmi rossz .A pizza később is jó
2023. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!