Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom és miért kell vele ilyeneken is összeveszni? Ezt sértésnek szánta?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van, hogy csomó mindent logikátlanul csinál, pl tegnap azért vesztem vele össze, mert én csináltam borsófőzeléket fasírttal, csomót kinlodtam vele, tudta is hogy csinálok, mivel nem tudok mindennap főzni így nincs mindennap főtt étel, van amikor nem nagyon van normális kaja, de tegnap pont főztem 1 kg borsofozeleket, erre ő meg rendelt pizzát már 2 után és mára persze meg is romlott a borsófőzelék…

Reggel csak a fejemhez vágta hogy már nem evett belőle mikor elindult mert már savanya szaga volt majd ki kell önteni…

Nem értem, hogy miért olyankor rendel mikor van egy csomó főtt étel, miért nem akkor mikor nincs szinte semmi..

Ez nekem nagyon sértő volt és bántó és össze is vesztünk.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy akkor csinált amerikai palacsintát desszertnek mikor volt egy csomó édesség és süti is..

Néha azt érzem, hogy direkt csinál fordítva mindent.😕



2023. jún. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
29. Ez így van.
2023. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el a 10. kommentet, hogy NEM NEM OLVASTAM EL A LEJÁRATI DÁTUMOT, HANEM FÉLRE NÉZTEM!
2023. jún. 8. 12:37
 33/49 A kérdező kommentje:
Ha tegnap rossz lett volna már rég menne a hasunk vagy hánynánk. De semmi, mert tegnap még jó volt..
2023. jún. 8. 12:41
 34/49 anonim ***** válasza:
77%

Oké, de ne nézd félre, hogy meddig érvényes. Máskor lehet, hogy aznap lesztek betegek.

Egyáltalán mit ordibálsz? Tanácsot kértél, hát kaptál, ha meg nem tetszik, akkor az a te bajod, majd jussak eszembe, ha kihányjátok magatokat más alkalommal. xD

2023. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
(*eszedbe)
2023. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
65%
És miért nem ehetett pizzát kérdező?Mert te éppen aznap kegyesen főztél? Azt sem értem, hogy mi volt az a sok kínlódás egy főzelékkel. A fasírt sem nagy cucc. Úgy írod, mintha csülköt csináltál volna pékné módra.Na erre válaszolj. Egyébként meg 1 kiló borsó, a tejszín sem olcsó már, soha nem is tartozott az olcsóbb tej termékek közé. A darált hús sem 300 forint a mai árak mellett. A hagyma kilója 1000 lett,a tojás is igen drága.
2023. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
38%
Beteg vagy. Nem kicsit, nagyon.
2023. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
89%
De mi a francnak csinálsz 2emberre 1kg borsóból főzeléket? Hogy napokig semmi mást ne egyetek, csak borsót? Ez is pazarlás, mert mehet a kukába, senki sem akarja napokig ugyan azt enni ebédre is meg vacsorára is, hogy elfogyjon. Persze bosszantó helyzet ez, meg ha nincs pénz akkor butaság rendelgetni.
2023. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális ha valaki nem akar lejárt kaját enni.

Egyáltalán minek tejszín a főzelékbe?



#38

Én is minimum 1 kg borsóból szoktam csinálni, egy része megy a fagyóba amint kihűlt, és legközelebb nem kell főzni ha ezt akarjuk enni. :)

2023. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
38-as, képzeld, nem ketten lakunk itt…
2023. jún. 8. 15:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!