Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nagyon fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fontos a férfiaknak a szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy csak az én férjem ennyire szexmániás,vagy ez így "természetes".

Szóval... van hogy napokig nincs semmi,de van hogy több napig van esténként. Minden alkalommal 2x szeretkezne. Van amikor max 2 perc,és a második is,de van amikor egész sokáig bírja. Ha napokig nincs semmi,akkor hülye tőle. Aztán,mikor még történik,akkor minden happy. Ez szexmania, vagy még normális?


jan. 15. 12:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, nem szexmánia. Ha minden nap, többször is akarná, az már durva lenne.

A kérdés, hogy ez egyezik-e a te igényeiddel? Mert ha nem, akkor nálatok gond lesz.

jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
Lehet szed vmi viagrát vagy kamagrát kokozik ki tudja
jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak gondolom, ha valaki be van indulva a párjára vagy szerelmére. Elvégre pont az a lényege a párkapcsolatnak, hogy nem csak a másikat szereted, mint ember és bírod a személyiségét, hanem testileg is kívánod őt.


Az teljesen el tud térni akár időszakosan is, hogy kinek mennyire "fontos" a szex. A legtöbb ember számára nemtől függetlenül fontos.


F

jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki, de a többség sajnos igen. Sok esetben romlásba is viszi ez a világot, pl. még a vikingek is voltak akkora lúzerek, hogy ennek kedvéért kezdtek el templomba járogatni.
jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már gond van, mert a kérdező nem tudja mitől szexmániás valaki és szinte biztos, hogy egyáltalán nem akar ő annyiszor szexelni.
jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szexmánia.
jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem férfi.


Ha napi 10-15alkalommal akarna, akkor kéne bàrmiről beszélgetnetek.


Én speciel férfiként ugyanennyiszer moccannék a pàromra, ha alkalom is engedi.

jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Valóban. Nekem nincs ekkora étvágyam sajnos. Mióta meg szültem a kislányunkat azóta valami változott bennem. Noszogtatásra nekem nem.megy... sokszor meg kapom tőle,hogy én nem is kívánom őt. Pedig de. Azt érzem vonzodom hozzá,be indítja a fantáziám.. de valami még is ott van bennem,hogy "most nem"..
jan. 15. 12:31
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
ez még nem szexmánia, viszont örülj, hogy mindig kíván téged.
jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt ő ugyanúgy, mint az elején....
jan. 15. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!