Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nagyon fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fontos a férfiaknak a szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy csak az én férjem ennyire szexmániás,vagy ez így "természetes".

Szóval... van hogy napokig nincs semmi,de van hogy több napig van esténként. Minden alkalommal 2x szeretkezne. Van amikor max 2 perc,és a második is,de van amikor egész sokáig bírja. Ha napokig nincs semmi,akkor hülye tőle. Aztán,mikor még történik,akkor minden happy. Ez szexmania, vagy még normális?


jan. 15. 12:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
43%

18#


Én simán elmegyek 2 perc alatt 😂 nem 2x egymás után és azt se mondom hogy mindig, de ha 3-4 nap kimaradt akkor ráülök es 1 perc alatt el tudok menni 😃

jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ismeros..pedig ferj se voltam soha.
jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%
Ez dícséretes, hogy 3 nap után 1 perc alatt elmész, de egy kisgyerek anyukája lehet, hogy nemcsak a lovaglással foglalkozik naphosszat.
jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

Engem a 2 perc jobban zavarna😅.

N 31

jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%
2 perc az nem szex csak ürítés. Erre jó a maszti is, nem szégyen az kapcsolatban sem ha van mellette rendes minőségi szex de neki több kell. Akkor arra a plusz igényre ott a maszti.
jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%

"Azt érzem vonzodom hozzá,be indítja a fantáziám.. de valami még is ott van bennem,hogy "most nem".."

Miért nem? Fáradt vagy? Zavarnak a kétpercesek?

Nem érzed elég közel magadhoz lelkileg? Nem hallgat meg vagy nem törődik veled?

Mi tart vissza, Mitől van ellenérzésed?

jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Elfáradtam azt érzem.
jan. 15. 22:54
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
27. Ne legyel felul mindig.
jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a férjed kiveszi a részét az otthoni teendőkből vagy csak követelőzik? Te ki szoktál mozdulni gyerek nélkül vagy nincs is igazán életed rajta kívül?

A 2 perces szex pedig úgy hangzik mintha a férjed rajtad maszturbálna.

jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
73%
Minden nő +1.
jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!