Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nagyon fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fontos a férfiaknak a szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy csak az én férjem ennyire szexmániás,vagy ez így "természetes".

Szóval... van hogy napokig nincs semmi,de van hogy több napig van esténként. Minden alkalommal 2x szeretkezne. Van amikor max 2 perc,és a második is,de van amikor egész sokáig bírja. Ha napokig nincs semmi,akkor hülye tőle. Aztán,mikor még történik,akkor minden happy. Ez szexmania, vagy még normális?


jan. 15. 12:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%
Orvoshoz nem akarsz menni? Hátha hormonprobléma áll fenn. Egyébként milyen hozzád az ágyban és kívül?
jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kérdező: mekkora a gyermek? Énidőtök van? Te nőnek, vagy anyànak làtod magad inkàbb?
jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

9

A 2 perces szexnek valóban van miért örülni :D

jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%
Én se szeretnék napi 2x szexelni, főleg nem 2 perceseket. Abban az asszonykának, ne haragudjatok, milyen öröme van?
jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
9%

"Ha napokig nincs semmi,akkor hülye tőle"


Ezek után még van kedve veled a szexhez? respect a palinak, jó kondiban lehet.

jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Noren1989 ***** válasza:
36%

#14, tudod vannak gyorstüzelők, nőben is.


Ha 5percig reszelgeted, màr van, h únjàk 🤫

jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

3 éves a kislányunk.

Nem is tudom,inkább anyának érzem már magam,nem úgy,mint régen akkor még "nő" voltam. Jobban oda is figyeltem magamra. Persze alap tisztaság most is meg van,de már nincs úgy időm magamra. Lehet magammal van igazából bajom. Mondjuk vannak dolgok ami miatt haragszom rá,vagy is nem engedtem el dolgokat.

jan. 15. 12:53
 18/38 anonim ***** válasza:
71%
Megnézem azt a nőt, aki elmegy 2 perc alatt. Pláne 2x. Bár ahogy elnézem, hapsikámnak nem ez a szempont.
jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, ha te változtál, akkor ezzel neked van dolgod. Különben rá fog menni a házasságod.

Tudod, attól hogy anya vagy, még nőnek is lenned kell, hiszen férjed is van, nemcsak gyereked.

jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Noren1989 ***** válasza:
76%

3éves màr elég nagy.


Pàr óra a nagyiéknàl, vagy egy szabadnap csodàkra képes.


Kicsit foglalkozz többet magaddal, h nőnek làsd magad. A férjed valszeg szerencsés, a legtöbben az anyàt, a sajàt anyjukat, a szent tehenet làtjàk az asszonyban a szülés utàn, elszàll a hév.


Törekedj a megoldàsra, különben szomorú vàlàsotok lesz.

jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!