Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nagyon fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fontos a férfiaknak a szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy csak az én férjem ennyire szexmániás,vagy ez így "természetes".

Szóval... van hogy napokig nincs semmi,de van hogy több napig van esténként. Minden alkalommal 2x szeretkezne. Van amikor max 2 perc,és a második is,de van amikor egész sokáig bírja. Ha napokig nincs semmi,akkor hülye tőle. Aztán,mikor még történik,akkor minden happy. Ez szexmania, vagy még normális?


jan. 15. 12:15
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán vagyok felül. Általában ő van. Persze amennyire lehet segít mindenben. Neki még ott a munkahely is,mellete maszekolni is szokott. Mindenben meg értjük egymást,de ez az egy dolog ami nálunk kényes.
jan. 16. 09:42
 32/38 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is elmenne a kedvem ha 2 perces menet lenne...
jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Nem mindig az. Van,hogy csal az első,aztán mégegyszer szexelünk és az már tovább tart. De sajnos olyan is van hogy mindkettő rövid
jan. 16. 10:49
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te egyszerűen nem élvezed vele a szexet, mert nem jó? Beszélgettél már erről vele? Hogy neked mi lenne jó?
jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nagy igényeim.

Tuti nálam van a baj,nem tudom magam el engedni. Állandóan kattog az agyam.. járok pszichológushoz,de még nincs változás.

jan. 16. 12:56
 36/38 anonim ***** válasza:
Normalis!!!
jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lenne elég, ha beteszi ránt kettőt, elmegy és kiveszi.

Bocs, ez nem szex, csak ürítés.


Nem kell félórán át kefélni, de ne annyi legyek már, hogy felizgul-belém lövi-csá

jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37. Fel oraig kell legalabb.
jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!