Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki minden nap sutikével várja haza a férjecskéjét?🍪

Figyelt kérdés

jan. 30. 14:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Biztos van, meg olyan is, akinek nem lesz instant hányingere ettől a stílusocskától.
jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem, kb egyszerre érünk haza. Nincs időm-alkalmam sütikét sütikézni a férjecskémnek. És nem szeretném, ha a férjecskémből mangalica lenne.
jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
A férjem kb. 1 órával előbb ér haza, mint én. Pont elég lesz, hogy süssön a kis feleségének sütikét🧁
jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
83%
Egy másfél éves hisztiző, nem alvó, fogfájós gyerek mellett arra sincsen időm, hogy megegyek egy szelet vajas kenyeret. Ha a férjecském sütikét akar enni, akkor megsüti vagy megveszi magának. Pont nem létszükséglet minden napra egy rakás ch megléte...
jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan, ha eltart a szentem-lelkem férjecském, és nem kell dolgoznom (napi 8 órában adóbevallásokat beadnom).
jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
81%
Az alighanem nem én vagyok. Bocsika....
jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
94%
Mióta itthon vagyok terhesség miatt azóta sokszor sütök mert unatkozok. Mindennap nem, mert anyagilag és kilogrammban is tönkre vágna (😂) de legalább egy héten egyszer sütögetek valamit. De mikor dolgoztam akkor sose sütöttem, inkább cukiba elmentünk.
jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
76%

Miért, te úgy várod?

Amúgy irány dolgozni.

jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
68%
Babavál vagyok itthon. 2 fogásos kajával várom és heti 2szer sütök valami finomat.
jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem kéne dolgoznom akkor szívesen megtenném, de egy órával később érek haza mint a párom.
jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!