Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki minden nap sutikével várja haza a férjecskéjét?🍪

Figyelt kérdés

jan. 30. 14:02
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Nekem elég a filleres palacsina, kókuszgolyó, lekváros piskótatekercs, fánk, madártej, túrógombóc, sós perec nasinak stb. Ezeken nőttem fel.
jan. 30. 19:21
 32/57 anonim ***** válasza:
46%

31.


Akkor csináld magadnak, vagy kérd meg anyád, hogy csináljon neked. MÁS ÚGYSE FOG!!! HAHA!

jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam minden nap,mint írtam,sőt,én például pár havonta egyszer készítek,akkor is egymagamnak.

Másik:azért egy Spar meg a dögkút között is vannak átmenetek nyilván,tehát létezik Lidl,Aldi,Penny.Aki ennyire szélsőségekben gondolkodik,az valószínűleg nem tapasztalt túlzottan efféle dolgokban.😀

Végül pedig hadd említsem meg,hogy a drága nem feltétlenül jó és az olcsó sem okvetlenül gagyi...😉

jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
65%

Amiket a Kérdező írt,azok egyszerű,de nagyszerű édességek.Alkalomadtán tökéletesen megfelelnek.

Egyébként én ritkán készítek,mint többször említettem már,anyám nem tud,miután nem él.

jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%

33.


Akkor eszegessed csak a szemetet, ízlésednek amúgy is az való. Nagy kanál cukrot a disznózsírra, jó lesz "a picinek" az. Dik món.

jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
76%

Szóval csak mert van elég energiám figyelni hol van akcióban mondjuk a kedvenc knorr alapporom meg a liszt már cigány vagyok? El kell keserítsekel magyar vagyok csak nem mindegy hogy mondjuk a tescoban veszel 2 kg krumplit 6000ért vagy a lidliben 5 kgot 2000 ért. Ja meg nem húst hússal zabálünk hanem főzelékeket is csinálok ami valljuk be sokáig elég és nem is drága (egészséges a picinek is hogy kap ilyeneket meg nekünk is). Na meg arról nem is beszélek hogy egy húsleveshez mi kell? Egy két zöldség húsos csont esetleg szív( párom szereti) meg egy rakatt víz. Nem valami drága...

Nem kell úgy csinálni mintha egy hónapban 300 ezer lenne a kaja. Igen mi nem veszünk csokit mert helyette sütök nem üdítőt hanem szörpöt vagy vízet iszunk nem veszünk chipset. Ezek az igazán drágák.

jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem,mitől szemét például egy Győri Édes keksz vagy egy magvas kenyér,amit egyik boltban kilencszázért,a másikban ötszázért kapok...van itt idióta bőven.🤣🤣🤣
jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

37.


Hát persze. Én a múltkor egész aranyrudakat szereztem 5 Forintért. Ugye milyen igaz és hihető? Na, ez a kategória vagy.

jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen idióta te vagy ha spórolni akarsz ne zabálj győri kekszecskéket ami 10 perc max hanem süssél magadnak valamit olcsóbb is és több napra elég. Az írásod alapján meg az alapján mennyit elbasol kajára úgyis egy elhízott lúzer vagy.
jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%

39.


Figyi, arany testvérem, beleszarok egy zsákba, aztán odaadom neked egy 2000 Forintosért is, aztán eheted egy hétig. Még mogyoró is lesz benne, extra zamatnak.

jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!