Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki minden nap sutikével várja haza a férjecskéjét?🍪

Figyelt kérdés

jan. 30. 14:02
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
15%
Undorító mocskos proli vagy. Tiszta szégyen nem is csoda hogy csokiba folytod bánatod biztos egy singli lúzer vagy.
jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
0%

🤣🤣🤣

Csak példának írtam le,hogy adott egy márka x terméke,ami egyik helyen ennyi,másik helyen annyi,de látom,itt is sok a funkcionális analfabéta...😉

jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%

41.


Biztos. Sőt, kiscica-szívet szoktam reggelizni, utána átmegyek a sátánista-náci-metálos haverokkal a Hörpi kocsmába Muslinca kannásbort inni, a maradékból készült Molotovval megkínáljuk a helyi kötögető klubot. Aztán ebédre kiskutya a menü, délután könyvégetés. Ezzel el is megy az idő, meg is jön az étvágy az esti kannibál-menüre. Ajvé, milyen vagyok.

jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kell úgy csinálni mintha egy hónapban 300 ezer lenne a kaja. Igen mi nem veszünk csokit mert helyette sütök nem üdítőt hanem szörpöt vagy vízet iszunk nem veszünk chipset. Ezek az igazán drágák."


A Knorr por meg a főzelékek után ez nevetségesen hangzik.

jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Szerintem ide trollok is írnak, hogy direkt bosszantsanak másokat. Nem hiszem el, hogy egy ilyen átlagos témában az ember képes ennyire kifordulni magából, vagy kiakadni. Hiszen nincs tétje, hogy "kinek van igaza", nem is merjük egymást, felőlem ha valaki 1 millát elkölt kajára az ő dolga, de ne várja el, hogy mindenki kövesse és főleg ne vesse meg ha valaki szereti az átlag kaját :)
jan. 30. 20:23
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
Te meg süss magadra, lúzer.
jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
46. Most ettől jól érzed magad?
jan. 30. 20:28
 48/57 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon.
jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%

47.


Figyi, a 2000 Forintost átutalta, szóval mostanság kezdhet neki elfogyasztani a cserébe elküldött szaromat. Érthető is, ha jól érzi magát, ilyen remek étellel a szájában.

jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
59%
Süss magadnak sütiket, ahelyett, hogy ide irogatsz.
jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!