Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki minden nap sutikével várja haza a férjecskéjét?🍪

Figyelt kérdés

jan. 30. 14:02
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell feltétlen drága alapanyag.. jó persze, de azért kókuszgolyó, palacsinta, vaníliás piskóta kicsit unalmas lenne minden héten nem?

Mondjuk ha már sütök lehet megennék egy Rákóczi túróst vagy tiramisut érted.. az meg nem 1000 Ft

jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
55%
Én vagyok az anya aki 2 fogást legyárt plusz sütit. Mi havi 100ból kijövünk. Igaz a pici keveset eszik. De mondjuk ha veszünk neki banánk és nem eszi meg akkor abból szoktam banános sütiket ugyan ez a narancsnál és nagyon olcsón meglehet az ilyeneket csinálni. Akár egy kakaóscsiga is nagyon kevés pénz, zsírostészta, kókuszgolyó, meggyes piskóta, tejfölössüti ha marad meg tejföl és nem főzök olyant és így tovább... nem muszáj mascarpones tortakat gyártani... lehet költségtakarékosan csak abból amit nem akarsz kidobni. Nem tudom mennyi mindent megmentettem már így.
jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
15%

22.


Na ja, kilehet jönni kevésből is, ha fűrészporból készül a délre szánt fasírozott ^^ :P

jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
57%
Minőségi ételeket veszünk a pici miatt csak tudni kell vásárolni haha
jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
39%

24.


Akkor viszont tuti kamu az a rész, hogy "havi 100-ból", kivéve ha mondjuk 100.000 dollárra gondolsz.

jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
57%
Az ebben a szomorú hogy nem vagyok 30 de mint látom jobban tudom hol és mit kell venni hogy költségtakarékos legyek mint te. De rád hagyom. Felesleges vitatkozni egy olyan emberrel aki nem tudja hogy kell bevásárolni.
jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
12%

26.


Ennyiből max Teszkó Gizdaságos dolgokat vehetsz, az is meg is felel a népcsoportod igényszintjének, a Kis Grofó hallgatásba közben, áldjon meg a Devla benneteket, dikk.

jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
80%

Talán nem olyan helyre kéne járni,ahol egy ezres fél kiló kenyér...és igen,bármelyik népszerű,olcsóbb boltban megkapod ugyanazon termékeket párszáz forinttal olcsóbban.

Egyébként én nem szoktam,nincs férjem,egyedül nem sütikézek.Amúgy sem vagyok egy sütőmester.

jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
54%
Hát én nem tudom hol dolgoztok, de egy sima kókuszgolyó vagy piskóta is húzós lenne anyagilag ha mindennap megcsinálnám. Nem mindenkinek van 300 meg 500 ezres fizuja. 🤷‍♂️
jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

28.


Na ja, "prosztó bácsi enyhén lejárt okosbóttya" az a hely, ahol 5 Forintért is lehet venni pár éve lejárt húst. Nyami, nyami, a dögkút íze. Egyes embereknek az otthon íze.

jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!