Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy lány a megbánás szikráj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a megbánás szikrája nélkül pofoz fel egy pasit, térdeli tökön és ordibál vele nyomdafestéken nem tűrő hangon, úgy a férfinak miért főbenjáró bűn ezeket visszaadni ha jó oka lenne rá?

Figyelt kérdés

Ha már ekkora feminizmus van,egyenlőség,akkor miért megvetendő dolog egy férfinak ugyanezeket visszaadni?

Jó,persze nem tiszta erőből,mert azért anatómiailag egy férfi erősebb,ám ezt sosem értettem,hogy az élet minden területén mi nők egyenlőséget akarunk,és úgymond a férfiak fölé helyezzük magunkat,olyankor mégis kiakadunk és az összetört,gyenge nőt játszuk, ha egy férfi így viselkedne velünk, ugyanakkor jogosan szolgálnánk rá.


u.i: nem vagyok mazoista

19/L


2016. júl. 21. 00:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a kérdést kinyomtatom és bekereteztetem a falra. :D Nem tudom elhinni, hogy 19 évesen van, aki tisztán is képes látni, túl a női büszkeségen.
2016. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem főbenjáró bűn, én megérteném ilyen esetben, ha visszaadná a férfi.

Ennek ellenére én sose bántanék nőt. Első barátnőm megpofozott egyszer normális indok nélkül, és rögtön szakítottam, de nem ütöttem vissza.

Ha tökön térdelnének, na akkor is azonnal kipenderíteném, ha továbbra is nekem akarna jönni, akkor maximum lefognám. Ha az én otthonomban van, azonnal kitenném onnan az utcára.

2016. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
6%

En azon a velemenyen vagyok/voltam/leszek mindig hogy egy ferfinak gyavasag meg utni egy gyengeb nemut! Termeszetesen ilyen helyzetben egy ferfi ha vissza adna nem vissza fogva tenne azt de minden esetbe ilyen szintu elmebeteg no esteben bizony meg kell allitani es tudja mar hogy o a no a ferfi meg a ferfi! Igen is adjon egy pofont neki vagy fogja meg a ket kezet es felemlitse meg de ne bantsa!

Mindig is azt mondtam hogy hozzam anyam nem nyult soha sem akkor egy ferfitol sem turom el hogy hozzam nyuljon de amint meg tortenik otthagyom! Na most en a jelenlegi baratomtol birony kaptam egy pofont! Olyan hallhato es erezhetot meg sem ereztem tan ra 10mp-re! Akkor nagyon kiakadtam es azt mondtam elso es utolso volt es ha most meg tette maskor is meg fogja! Csak aztan mikor meg nyugodtam ra jottem hogy igen is jogos volt az a pofon es ra ebresszen arra hogy undoritoan es egy utolso modon viselkedtem vele es ha en ezt meg tehetem akkor neki is joga volt arra az egy magamhoz terito pofonra! Es igen valoban meg teheti maskor is amannyiben en is igy viselkedek vele! :) bocsi hogy hosszu lett! 19/L

2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Ez amolyan 22-es csapdája,hisz számtalan példa van rá,mikor a férfi,aki mindezt tűri behódoló,töketlen papucsnak van titulálva,ám ha visszaadja egy nőverő agresszív állat.
2016. júl. 21. 00:26
 5/38 anonim ***** válasza:

Karmánál a pont.


Elgondolkodtam, vajon a kérdező tényleg egy 19 éves nő...? :D

2016. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Ezért az a tökéletes megoldás, ha elhatárolódik az ember az ilyen nőktől. Ha megteszi => szakítás.
2016. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem férfi és nő közötti konfliktus alapján nézem, hanem csak úgy szimplán. Ha engem valaki felpofoz és leordít semmivel sem leszek különb, ha ezt visszakézből viszonzom. Nem azért nem tenném, mert egy nőt nem szabad megütni, szimplán én nem vagyok az erőszak híve.
2016. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rá büszke, de nekem volt olyan incidensem nővel(exem), hogy most vagy leszedem magamról erővel vagy letépi a pólóm és kilök az autók elé, mert elgurult nála a gyógyszer. Megtette volna...mondanom sem kell cselekvésem már inkább csak ösztönreakció volt mint sem tudatos továbbiakban még 1 darab pofont kapott. Leszarom el lehet ítélni ezért engem, mint ahogy el is kezdte terjeszteni rólam, hogy én nőket verek, de sosem mondta el a full sztorit senkinek :-)
2016. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ja először én is csak röhögtem rajta, de olyan szinten vérben forogtak a szemei, hogy azt gondoltam ez most itt meg akar ölni :-) közel járt hozzá
2016. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

nyilván a lány ok nélkül akad ki...

de a teremtés koronájának joga van mindenhez röhejes....

az emberek nyomingerek fölé helyezik magukat ma már ki lehet mondani hogy egy férfi is lehet szerencsétlen önző kis lúzer

éa a mai pasik 80 5a bizony genetikai selejt

nehogy már a fizikai fölényük miatt keljen mindent elnézni nekik mint a közép korban

2016. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!