Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy lány a megbánás szikráj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a megbánás szikrája nélkül pofoz fel egy pasit, térdeli tökön és ordibál vele nyomdafestéken nem tűrő hangon, úgy a férfinak miért főbenjáró bűn ezeket visszaadni ha jó oka lenne rá?

Figyelt kérdés

Ha már ekkora feminizmus van,egyenlőség,akkor miért megvetendő dolog egy férfinak ugyanezeket visszaadni?

Jó,persze nem tiszta erőből,mert azért anatómiailag egy férfi erősebb,ám ezt sosem értettem,hogy az élet minden területén mi nők egyenlőséget akarunk,és úgymond a férfiak fölé helyezzük magunkat,olyankor mégis kiakadunk és az összetört,gyenge nőt játszuk, ha egy férfi így viselkedne velünk, ugyanakkor jogosan szolgálnánk rá.


u.i: nem vagyok mazoista

19/L


2016. júl. 21. 00:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%

# 10 Mondd, normális vagy? Mi az oka ennek a frusztrált férfigyűlöletnek? És akkor mi van ha vannak lúzer pasik? Ettől még meg lehet ütni őket?

Persze akadhat ki egy nő jogosan de miért kell ütni, tökön térdelni, bántalmazni a másikat? Ha ekkora indulatot vált ki, legtöbb esetben jobb inkább lelépni.

2016. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

Úriember nem üti a nőt. Rúgja!

Egyébként azért nem ütök meg egy nőt, mert akkor az ottmarad. Öntsd le egy pohár (vödör?) vízzel, aztán hagyd faképnél, verj be egy sört, menj csajozni. Az élet szép.

2016. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

bocs, hogy így közbeszólok a forrongásodba :-) de azokat a pasikat is nők szülték ki az ő génjeiket is 50%-ban megörökölték most akkor ki a hibás? :-)


Esetemben a vita tárgya az volt, hogy megtudtam, hogy egy ribbanc és félrekúr ezt a szemébe is mondtam, ő meg nehezen viselte az igazságot. :-) Tudjátok mikor valaki egy hidegzuhanyt kap a nyakába :-)

2016. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Rendőrnek tanulok,talán ezért is másabb a véleményem a szituról.

Nem azt mondtam,hogy ököllel üsse a férfi a nőt,mert az undorító,de ha a nő teljes mértékben rászolgál,ne mondjátok már nekem ,hogy meg kell kövezni azt a pasit,aki lekever egy pofont a nőnek,amit fordítva a nő szemrebbenés nélkül megtesz.

2016. júl. 21. 00:46
 15/38 anonim ***** válasza:

10-es egy femnáci!

Mindig a férfi a hibás - ha nem, akkor is! :D

Amúgy érthető a kérdező hozzáállása!

2016. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről a kérdésről az otthoni pitbull és kis macska jut eszembe. A kutya tudja, hogy a testi ereje sokkal nagyobb és bármikor kettéharaphatná a macskát, amikor az pofátlankodik vele, támadja, harapja, karmolja... De a kutya csak ráül.


Valahogy ezt találom a legjobb megoldásnak. Nem kell visszaütni, de nyugodtan, minden lelkiismeretfurdalás nélkül meg lehet ragadni a verekedő/pofozkodó nő csuklóját és lefogni. Visszaütni nem megoldás, de el sem kell tűrni.

2016. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

szerintem ez sok mindentől függ.

én lány vagyok, nem ütöttem még meg a barátomat és ő se engem. egyszerűen nem vagyunk erőszakosak, és eleve megalázó, ha egy vitában az embernek már nincs semmi érv a kezében, és ezért inkább üt. :D szóval ez olyan, mintha veszítenél egy vitában. szerintem. pedig mi is veszekedtünk már durván, bár nem ilyen megcsalásról vagy hasonló szarságok.

szerintem az is hülyeség, hogy ha egyszer megüt, akkor megüt többször is. még talán kettő pofon után mondhatjuk, ha nem teltek el tízévek közte. :D

szóval ha ritkán fordul elő, és alapos indok van rá, akkor oké. hát nem oké, de nem szakítóok talán. na meg azért ne teljes erőből üssön a férfi, mert a nő ottmarad. de ezek a nőkre is igazak szerintem.

2016. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
92%

Hol van az a pont, ami felett bárkit is jogos megütni? Amivel már kiérdemelte az erőszakot? Intelligens ember fejében meg sem fordul, hogy bármilyen problémát így rendezzen. Nem, még akkor sem, ha csak visszaadja... Megold vele valamit? Nem, maximum jól esik a kis lelkének, hogy bosszút állt, de akinek a másik ütlegelése okoz örömet bármilyen okból is, annak valami nincs rendben a fejében.

(Megjegyezném még, hogy a feminizmus nem egészen azt jelenti, hogy a két nem minden területen egyenlő akarna lenni, jogi (és gazdasági) egyenlőségért küzdenek. Ha teljes egyenlőséget akarnának, akkor a nőknek is tudnia kéne teherbe ejteni férfiakat, ha érted... Másrészt pedig nem szeretnék olyan világban élni, ahol egy rendőr szerint jogosan lehet valakit ütni-verni.)

2016. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

#18

Mond valamit...

2016. júl. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

# 18 - Sajnos van az a pont, kívánom, hogy ne tapasztald meg soha. Ütni szvsz két esetben érthető. Az egyik az önvédelem/mások védelme - pl. bántják a szeretted és közbelépsz, a másik pedig ha olyan szinten a becsületedbe tipor, hogy reménytelen normálisan rendezni, mert olyan gonosz a másik fél. Az előbbi esetnél hideg fejjel is jogos, az utóbbinál pedig csak érthető a düh és a hirtelen cselekedet - legalábbis szerintem.

A párkapcsolaton belüli erőszak egyik esetet se meríti ki; férfi pedig ne üssön nőt. Erről a véleményem változatlan.

2016. júl. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!