Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy lány a megbánás szikráj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a megbánás szikrája nélkül pofoz fel egy pasit, térdeli tökön és ordibál vele nyomdafestéken nem tűrő hangon, úgy a férfinak miért főbenjáró bűn ezeket visszaadni ha jó oka lenne rá?

Figyelt kérdés

Ha már ekkora feminizmus van,egyenlőség,akkor miért megvetendő dolog egy férfinak ugyanezeket visszaadni?

Jó,persze nem tiszta erőből,mert azért anatómiailag egy férfi erősebb,ám ezt sosem értettem,hogy az élet minden területén mi nők egyenlőséget akarunk,és úgymond a férfiak fölé helyezzük magunkat,olyankor mégis kiakadunk és az összetört,gyenge nőt játszuk, ha egy férfi így viselkedne velünk, ugyanakkor jogosan szolgálnánk rá.


u.i: nem vagyok mazoista

19/L


2016. júl. 21. 00:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy előzmény nélküli erőszak a nőkre nem jellemző. Sőt, általában az erőszakos viselkedés is ritkább náluk, mint férfitársaimnál. Érdekes, hogy újabban egyre több ilyen kérdést látok, ami nők által tanúsított fizikai erőszakra vonatkozik. Pedig szerintem egyáltalán nem ez a jellemző.
2016. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%

Ki a fenét érdekel, hogy ritkább az ilyesmi nőknél?

Mondjatok egyetlen épkézláb indokot, amire rá lehet mondani, hogy "hááát, oka volt rá". Ugyanolyan ha egy nő teszi mintha férfi tenné. Sry.

2016. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Karma ezzel nem értek egyet teljesen. Ha fegyverrel támad, vagy profi harcművész és ezt használja ki, akkor igaz, amit írsz. A legtöbb nő viszont csak pofozkodik, ha nagyon kiakad valamin, az pedig össze sem hasonlítható egy átlagos férfi ütésével. Kaptam már pofont így, kb 10 percig éreztem valami bizsergést. Ha nem lenne megalázó és sértő, akkor azt mondanám, hogy még kellemetlen se volt.
2016. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne oka egy nőnek, hogy megüssön valakit? Ettől még nem szép vekeredni, de van amikor jogos. Pl ha megtapiz valaki a metrón, simán megérdemelné, hogy tökön térjeljék. Vagy ha zaklat valakit éjszaka az utcán... És ehhez még bűnöző sorozatgyilkosnak sem kell lenni, sok átlagos férfi is el tud szállni haverok között vagy egy-két ital után. Az a férfi is megérdemelte volna, hogy megverjék, aki betört hozzánk, és én mint nő, rajtakaptam. Vagy az aki kilopta a nővérem kezéből a táskáját...
2016. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

szerintem a válaszolók nem bűnözőkről beszéltek itt, hanem párkapcsolatokról, és az azon belüli erőszakról. a zaklatás, lopás, betörés eléggé más tészta, nem tudom mi értelme idekeverni.

ha baráti körben egy két ital után elszáll az agya egy barátomnak, akkor sem az az első reakció, hogy megütöm. mondom neki, hogy fejezze be. nem nevetve, vicceskedve. ha nem ért a szóból, akkor ott hagyom és max nem beszélek vele többet. miért jobb nekem az, ha ehelyett megütöm? mit old meg?

könnyű azt mondani nőként, hogy jaj nem nagy pofon az, meg okot adott rá, amikor már az elején egyértelmű, hogy úgyse kapja vissza egyik nő se kb... ha csak akkora pofont kap valaki nőként, amekkorát a nő üta férfinek, akkor az úgy rendben van? persze a nő is ad okot a verekedésre, mint előtte a férfi.

2016. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"ha csak akkora pofont kap valaki nőként, amekkorát a nő üta férfinek, akkor az úgy rendben van?"


Tudod mit? Lehet, hogy nem leszek népszerű, de nem félnék a férfiaktól, ha csak akkorát tudnának ütni, mint én. Bár nem tudom, ez mekkora, de biztos, nem ettől felejtené el Jason Bourne, hogy kicsoda.


Mikor a húgommal kicsik voltunk, és tépte a hajam, vagy karmolászott, vagy lefogtam, vagy mint a rajzfilmekben, kezem a homlokán, karom kinyújtva, ő meg kapálózott. Ha ezt meg tudnám tenni férfiakkal, boldog, biztonságos életet élhetnék. Nem félnék attól, hogy mint apám, begurul, aztán fekszem mozdulatlanul, levegőért kapkodva a földön, mint anyám.

2016. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
jó hát most a zűrös családi életedet hagyjuk. önvédelmi órákra meg eljárhatsz, sőt, manapság az interneten bármit meg lehet már tanulni, és biztonságban érezheted magad.
2016. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már azt elemezzük, hogy melyik nem tagjai mekkorát ütnek.. rohadtul nem ez a lényeg! Hanem az, hogy képes bántani, megalázni ilyen módon.

Tudom miről beszélek. Egész gyerekkoromban apám ütött-vágott. Ő nagyokat tudott ütni. Verekedtem már önvédelemből más csávókkal, védtem már haverjaim, kiálltam magamért ha kellett. Ők is nagyokat ütöttek, fájt, bajom is lett.

Ütött meg a volt barátnőm - megjegyzem, teljesen mértékben ok nélkül, eszelős elmebeteg volt - na ő nem tett bennem kárt, csak nagyot csattant a pofon. Ugyanolyan bántó és megalázó volt mint mikor apám ütött, és sokkal bántóbb volt mint mikor ellenséges csávók ütöttek meg. A saját párjától másképp veszi ezt az ember mer egyszerűen nem való párkapcsolatba az ilyesmi. Ezért nem kellene idekeverni az olyan eseteket mint pl. amikor letapiznak egy nőt idegenek.


Tehát nem, nem tűrhetőbb a párkapcsolati fizikai erőszak egy nőtől se, és telibe sz arom, h kevésbé fáj fizikailag az ütésük. Egyszerűen nem való párkapcsolatba a bántalmazás és kész.

2016. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!