Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy lány a megbánás szikráj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a megbánás szikrája nélkül pofoz fel egy pasit, térdeli tökön és ordibál vele nyomdafestéken nem tűrő hangon, úgy a férfinak miért főbenjáró bűn ezeket visszaadni ha jó oka lenne rá?

Figyelt kérdés

Ha már ekkora feminizmus van,egyenlőség,akkor miért megvetendő dolog egy férfinak ugyanezeket visszaadni?

Jó,persze nem tiszta erőből,mert azért anatómiailag egy férfi erősebb,ám ezt sosem értettem,hogy az élet minden területén mi nők egyenlőséget akarunk,és úgymond a férfiak fölé helyezzük magunkat,olyankor mégis kiakadunk és az összetört,gyenge nőt játszuk, ha egy férfi így viselkedne velünk, ugyanakkor jogosan szolgálnánk rá.


u.i: nem vagyok mazoista

19/L


2016. júl. 21. 00:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Azokkal értek egyet, akik a visszaütést nem tartják megoldásnak. Ez ugyanis nem védekezés ebben az esetben, hanem bosszú, retorzió. Védekezni lehet és kell is természetesen, de csak az erőviszonyoknak megfelelően,a legtöbb esetben elegendő a lefogás. Nyilván különböző helyzetek vannak, egészen extrémek is, amik kivételek a fentiek alól.
2016. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pofont némelyik nő megérdemelne néha, és meg is értem, ha kap, persze ne akkorát hogy elfeküdjön. De nem tartom jó ötletnek, mert egy pasi nem mindig tudja felmérni az erejét, másrészt ugye gyengébbet nem bántunk. Jól mondta valaki egy pohár vízzel nyakon önteni és otthagyni.
2016. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Az én párom is idegrohamot kapott egyszer. Nem ütöttem meg természetesen(35kg különbség van köztünk), hanem kiraktam az erkélyre gondolkodni.
2016. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Nem főbenjáró bűn, csak nem férfias visszaütni. Védekezhet, ha van hozzá ereje, ha nagyobb darab, nyilván van is. Köztem és a párom között van vagy 40 kiló, meg képzett harcművész, nem hinném, hogy komoly kárt tudnék tenni benne akkor sem, ha nagyon akarnék. Mondjuk, eszem ágában sem lenne megütni.


Az viszont más tészta, hogy mit lépsz egy párkapcsolati erőszakban, bármelyik fél is vagy. Én a férfi helyében is pakolnék, ha a párom erőszakos lenne, nem csak a nő helyében. Ilyen kapcsolat nem jó egyik félnek sem, családot alapítani, gyereket vállalni ilyen közegben, az pedig valóban főbenjáró bűn lenne.

2016. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
36%

Na itt le is állhat a nászmenet.

SENKI nem ütheti meg a másikat, sem párkapcsolatban, sem családon belül, sehogy.

Kicsit hülye példa, de azért érted a lényeget:

A barátnőm is így áll hozzá, sose bántaná a gyerekét. Csakhogy a két éves kis ördög rájött, mekkora buli harapni, mert a felnőttek vicces hangokat adnak ki. De olyanokat harapott, hogy vérzett a helye, és belilult azonnal! Lehetett magyarázni, hogy nem szabad... A védőnő tanácsolta, hogy legközelebb harapjon vissza. Csak hogy fájjon, egy kicsit, jelzés értékkel. Először meglepődött a kicsi, aztán ordított, aztán rájött, hogy ez a bumeráng visszajön, úgyhogy jó lenne, ha nem harapna.



Szóval az a kur.va nagy helyzet, hogy ha én, mint nő, verem a mellem, hogy engem nem lehet megütni, akkor én, mint nő, nem fogom a pasit felpofozni, lerúgni, és nem ordítok vele. Sima ügy.

De onnantól, hogy a nőne szabad verekedni, ne lepődjön meg, ha csupán nevelési célzattal kap egy orbitális nagy pofont, csak hogy helyrerázzák a meszet az agyában. Amúgy is ősi gyógymódja ez a hisztériának...

2016. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kulturált ember nem üti meg a másikat, akár nőről van szó, akár férfiról. Én sem vagyok halvérű, akadtam már ki nagyon, de azért annyi önkontrollnak kéne lenni, hogy nem essünk neki a másiknak...
2016. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

és arról mi a véleményetek, ha a sztorimat olvastátok, hogy exem ezek után még rendőrséggel meg a rokonaival, ismerőseivel üzengetett, fenyegetőzött ? :-)


persze csak röhögtem rajtuk :-) aztán nagyjából 1 évvel később be is találtak :-) feljelentés nem lett az ügyből pedig elég orvul támadtak be :-)

2016. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

hát jogosnak nem jogos soha, hogy az egyik megüti a másikat. én csak megbocsátásra vagy mire mondom, hogy van amikor nem biztos hogy szakító ok.

17es vagyok amúgy.

2016. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
A barátomat bántalmazta az exe, többször is. Egyetlen egyszer adott vissza neki egy pofont, miután órákon keresztül szekálták, nem hagyták aludni hajnali háromig és erősen megütötték a fejét. Utána persze a lány telekürtölte a baráti társaságot, hogy micsoda nőverő elnyomó gazember a barátom. Érdekes, három éve vagyok vele együtt és egyszer sem emelt kezet rám... Szóval jogosnak jogos a visszaütés, hiszen az önvédelem, de ha haragjában nem figyel oda a férfi az erejére és súlyos sérülést okoz, akkor nagy bajba kerülhet. Úgyhogy csak okosan.
2016. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom te hol élsz, de én még nem igen találkoztam nővel aki minden ok nélkül pofoz fel pasikat, térdeli őket tökön és ordibál. Ha meg jogosan tette akkor mi a probléma? Kapcsolaton belüli erőszakból meg ugyanúgy joga van kiszállni a bántalmazott pasinak, ahogy a bántalmazott nőnek is.
2016. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!