Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy szigorú férfi?

Figyelt kérdés
Aki távolságtartó,megköveteli azt ami egy párkapcsolatban elvárható, ezt meg is adja,nem szereti ha zavarják a nap bizonyos szakaszaiban, rendet és fegyelmet vár el,valamint irányítja a párját az élet bizonyos területein.

2016. okt. 20. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem valami beteges dolog, pl bezár napokra, minden percem beossza, akkor és az van mindig amit mond.. Továbbá eltűri fordítva is? Nincs azzal baj. Én is ilyen vagyok. Sokaknak nincs személyiségük és saját akaratuk + határozatlanok, mennek a tömeg után. Na én pedig olyat nem tudnék elviselni magam mellett..
2016. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%
Milyen életterületeken érzed szükségét, hogy te "irányítsd" a párodat?
2016. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
92%
Bár rideg ne legyen velem!! :D és azért azt sem bírnám, hogy na 8- 13 ig lehetsz nálam, aztán tipli. De tény, hogy nem egészséges egymás auráját szétbombázni! Az ilyen csöpögést, pedig értelmes felnőtt ember nem viseli el! Ki lehet az érzelmeket fejezni máshogy is.
2016. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
81%
Nem, én igénylem a közvetlenséget, és tartok a merev emberektől.
2016. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
89%
Az ágyban lehet szigorú, és "irányíthat". Persze bizonyos kereteken belül..máshol nem. Szerintem nem normális, ha egy kapcsolatban fegyelmet vársz el. A társad nem egy betanítható eb, hanem egy partner.
2016. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatban nem szükséges a fegyelem? Érdekes szemlélet. Az hogy főnökként szerethető ez a személyiség azt tudom. És hogy hol szükséges irányítani? Például pénzügyi befektetés,lakás vásárlás, autó vásárlás és egyéb olyan területeken ahol a helyes döntés meghozatalához érzelemmentes ésszerűség szükséges.
2016. okt. 20. 23:54
 17/88 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted csak te tudsz megfelelő döntést hozni :)

Részemről ilyen mentalitással 10 percig nem viselnélek el.

2016. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:
Igen,néhány esetben csak én.
2016. okt. 21. 00:11
 19/88 anonim ***** válasza:
97%

En fonoknek is utalom az ilyet, az en fonokom altalaban szabad kezet ad nekem sok dologban vagy megvitatjuk egyutt, mi legyen.

A parommal meg plane nem iranyitjuk egymast. Nem vagyunk kozos kasszan es nem is leszunk, igy a komolyabb penzugyi dolgokbak mindenki maga dont. Egyedul az etelbevasarlast bizom ra abszolut, mert en attol idegbajt kapok, valogasson es tervezzen o, mit akar fozni, en csak kisergetem :D

Semmi egyeb teren nem turom a masik iranyitasat.

2016. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be. 6 évesen is utáltam a szigort, de akkor ki voltam szolgáltatva. Önálló, felelős döntést hozni tudó felnőtt vagyok, ne irányítson, és ne fegyelmezzen senki. Párkapcsolatban csak a megbeszélést és a konszenzust tudom elfogadni.
2016. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!