Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy szigorú férfi?

Figyelt kérdés
Aki távolságtartó,megköveteli azt ami egy párkapcsolatban elvárható, ezt meg is adja,nem szereti ha zavarják a nap bizonyos szakaszaiban, rendet és fegyelmet vár el,valamint irányítja a párját az élet bizonyos területein.

2016. okt. 20. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy egy általad felvázolt kapcsolatot mi tartana össze. Én ha összezörrenek a férjemmel megbocsátok neki/kiengesztelem, mert szeretem. Ha összezörrenek a főnökkel/kollégával, akkor kiengesztelődöm, mert muszáj. Ha benne lennék egy ilyen érzelmek nélküli szex/házimunka kapcsolatban, az első vitánál borulna minden. Nem véletlen szerintem, hogy nem voltak hosszú életűek a kapcsolataid. Hány éves vagy, kérdező?
2016. okt. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 A kérdező kommentje:
Mivel ez érdekkapcsolat, a kölcsönös ráutaltság tartja össze. Néha erősebb stabilabb kontaktust teremt két ember között mint mondjuk egy lángoló szerelem nevű valami.Ő megcsinálja azt amit én nem tudok, a főzést,takarítást, bevásárlást,egyebek én pedig nyugodt kényelmes életet biztosítok neki. És közben nincs hiszti,számonkérés,sértődés,szerelmi gügyögés,vallomás vagyis nincs tudatizgalmi állapot,ebből következően nincs lelki sérülés.A női lélekstruktúra erősen szenzibil főtartó pilléreit úgy hívják hogy érzelem. Tehát a legkisebb destruktív szándék is képes akár irrevezibil állapotot is előidézni.És mi hat a leginkább romboló hatással a női lélekre? Hát persze hogy a partnertől,baráttól,férjtől érkező negatív érzelmi üzenet. Ezért tartom egyebek melett feleslegesnek az erős érzelmi kapcsolatot. És az életkorom? Annyi idős vagyok amennyinek gondolsz.
2016. okt. 27. 13:57
 83/88 anonim ***** válasza:
100%

"És mi hat a leginkább romboló hatással a női lélekre? Hát persze hogy a partnertől,baráttól,férjtől érkező negatív érzelmi üzenet."


Egy frászt! Leginkább romboló az érzelmi ignorálás, a semmibe vevés, a közömbösség és a ridegség. Vitázni, sőt, veszekedni is lehet, attól még lehet a kapcsolat működőképes, hátat fordítani, nulla érzelmi üzenetet küldeni nem lehet, mert az a kapcsolat halála.

Kivéve két hasonló mentalitású, érzelmektől mentes ember kapcsolatát. Ritka ugyan, de ilyen lányt kellene keresned. Talán egy Asperger szindrómással tudnál jól kijönni.

2016. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:

Végre vki megmondta a tutit!! Köszi 83-as!

Tényleg. :)


Tanultam megint vmit, magamról. Kellemes meglepetés ilyen emberek, mint 83-as feltünése... Köszönöm!

2016. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:

Jól működött a női intuícióm, amikor valahogy éreztem, hogy nem fogsz az életkoroddal kapcsolatos kérdésre válaszolni.


Írtad korábban, hogy három komolyabb kapcsolatod volt eddig, ami néhány hónapig tartott, és "közvetlen munkatársi kapcsolatból alakult ki, a sok együtt töltött idő egymáshoz illesztette a személyiségünket".


Az írásod alapján nagyon racionális, analitikus beállítottságúnak tűnsz, aki az ésszerűséget keresi lényegében mindenben.


Van arról valami meglátásod, következtetésed, levont tanulságod, hogy a korábbi párkapcsolataid miért nem bizonyultak tartósabbnak, mi az, ami nem működött vagy hiányzott belőlük (annak ellenére, hogy nem hirtelen érzelmi fellángolásból születtek, rózsaszín ködben, hanem a másik személyiségét hosszú idő alatt kellően megismerve)?

2016. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:

Az nem tűnt fel, hogy az általad tökéletesnek tartott módszered nem működik a gyakorlatban? Senki nem bírta 3 hónapnál tovább?


Erősen hajlok arra, hogy a kérdezó csak szórakozik velünk, és jót röhög magában.

2016. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
Szóval olyan nőt keresel, aki a pénzedért van veled. Gratulálok.
2016. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:

Nem kell Asperger szindróma ahhoz hogy valaki érzelemmentesen élje az életet nekem ez a véleményem.Köszönöm a dicsérő szavakat amelyekkel minősítettél,analitikus,racionális,ésszerűséget kereső. Igen,ilyen vagyok azt hiszem.

Az hogy miért lett vége a kapcsolatoknak nem tudom, igazából nem is gondolkoztam rajta csak tudomásul vettem. Amit tudok az az, hogy minden esetben velem szakítottak, én nem kezdeményeztem a befejezést egyszer sem. Illetve arra a következtetésre jutottam hogy ami jól működik a munkahelyen, mert ott nagyon jól megértettük egymást a volt partnereimmel, az rövid időn belül diszfunkcionálissá válik a magánéletben. Az hogy ezzel szórakozok, rajtatok röhögök, érdekes elképzelés. Biztos sokaknak okoz örömöt vagy inkább aberrált örömöt az ilyesfajta élvezet, én nem tartozom közéjük ebben egész biztos lehetsz. És hogy pénzért legyen velem valaki, úgy érzed azt szeretném? Lehet így is fogalmazni. Érzelmekkel nem szolgálhatok, akkor adok mást amit tudok. Semmiért még sem várhatok valamit!

2016. nov. 1. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!