Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy szigorú férfi?

Figyelt kérdés
Aki távolságtartó,megköveteli azt ami egy párkapcsolatban elvárható, ezt meg is adja,nem szereti ha zavarják a nap bizonyos szakaszaiban, rendet és fegyelmet vár el,valamint irányítja a párját az élet bizonyos területein.

2016. okt. 20. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a szókészleted, "ellenkezés esetében" "megkövetelem " ésatöbbi tisztára mint egy büntetés végrehajtó intézetben vagy rendőrségen lennénk.


Azt írod továbbá " A testiség (...) az hogy a jelenlétével levegyen a lábamról (nyilván) különböző mindennapi tevékenységeket és az így felszabadult időben a saját tevékenységemet tudjam csinálni."


Megkérdezhetem, hogy te mivel vennéd le a lábáról a nődet?

Mert egy nőnek elsősorban szeretetre, melegségre és érzelmi biztonságra van szüksége, amit tőled valószínűleg soha nem kaphatna meg. Mert ugye egy párkapcsolat ideális esetben kölcsönösségen alapul.

2016. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 A kérdező kommentje:
Mivel sosem éreztem jelentőségét és a jelenlétét az érzelmeknek ezért nem gondolom azt hogy a legalapvetőbb eleme lenne egy kapcsolatnak. Abban maximálisan egyetértek hogy csak érzelmekre nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Pedig milyen sokan szeretnék hogy néhány eldadogott esetlen szerelmi vallomással stabil partnert találjanak maguknak. Az hogy érdekkapcsolatnak nevezzük amit én szeretnék, az ellen nem tiltakozok. Lehet hogy az. Viszont nem tudom miért rosszabb mint egy érzelmi alapokra épülő viszony? Nem érzek különbséget a kettő között. Sőt! Inkább az érdekszövetséget ami biztosabb kapocs mert az érzelem, a szerelem és a szeretet egy meglehetősen instabil állapot és ami instabil, az magába hordozza a bizonytalanságot. A prostituált azért elképzelhetetlen mert nem tudok hozzányúlni egy olyan nőhöz aki, mondjuk egy elméletileg feltételezett együttlétünk előtt, másik férfival,férfiakkal, netalán nőkkel volt egy ágyban. Ez nem azt jelenti utálom őket, erről nincs szó, hanem azt hogy taszít, mégpedig nagyon erősen egy ilyen lehetőség. És ez a kapcsolatra is igaz, megcsalás az azonnali szakítás ok nálam a "még egy esély,próbáljuk meg újra" és hasonló ostoba közhelyek mérlegelése nélköl. Az hogy mivel venném le a lábáról a leendőbelit jogos kérdés. Aki követel, az adjon is! Ha nem tud mit adni, akkor ne követeljen semmit! Így tiszta. Szóval amit én adok az a biztonság, minden téren, nyugodt élet, nyugodt otthon, szabadság,hűség,tisztesség. Viszont vannak dolgok amit nem tudok adni, mert ezeket is megemlíteném. Halk szerelmi duruzsolás, egymásba csavarodva nézni a tv-t esténként, érzelmes sms-ek bejegyzések küldözgetése napközben, jó éjt puszi és egyéb ezekhez hasonló romantikus defektusok.
2016. okt. 25. 20:08
 73/88 anonim ***** válasza:

Mennyire értem, amit írsz..., pedig én maga vagyok az érzelem.

Miért?


Megyek, nézek vmi pszichológust. :))

2016. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
Fura, mert a legjobb dolgokból maradtok ki. :)
2016. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem, miért nem csak lakótársat keresel. Írtok egy szerződést, hogy nem hagyjátok sz..ban egymást, együtt laktok, megvan a stabilitás, de érzelmek nélkül semmi másnak nincs értelme.
2016. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amiket te adsz, azt mas is meg tudja adni, aki viszont pluszkent azokat is, amiket te nem :) Igy senki nem fogja veled beerni, mert keves vagy, ennyi.
2016. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim válasza:
Tudod kit irányítson!Biztos Erdélyi/Székely,azoknak van ilyen nyers undorító makacs természetük.
2016. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

"Azt írod továbbá " A testiség (...) az hogy a jelenlétével levegyen a lábamról (nyilván) különböző mindennapi tevékenységeket és az így felszabadult időben a saját tevékenységemet tudjam csinálni." "


Miből gondolod, hogy a nő utánad akar ganézni, és ő is a saját tevékenységeivel foglalkozni?

Neked valóban házvezetőnő kell, nem társa.

2016. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

Semmire sincs garancia az életben. Egy viszonylag jó kapcsolatban is hullámzanak az érzelmek, vannak jobb periódusok, de általában semmi sem állandó. Mindennek van egy dinamikája, mint a természetben. Ráadásul onnantól, hogy együtt élsz valakivel, ő hatással lesz rád érzelmileg ha akarod ha nem. Ezt nem tudod kikerülni. A parancsaiddal pedig sanszos, hogy inkább negatív érzelmeket fogsz generálni a másikban. A lenézés vagy az utálat is egy érzelem, csak negatív minőségű.

Hidd el, a gyakorlatban merőben máshogy működne, mint a te "briliánsan egyszerű" elképzelésedben. Egyébként rengeteg szerelemből indult érzelem mentes kapcsolat létezik, akiket tényleg csak a megszokás és az anyagi érdekek fűznek egymáshoz. Hát, mit mondjak, nem irigylem őket.

2016. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:

Fejlett az önkritikád, nem hiszem hogy pszichológusra lenne szükséged...

Az hogy kinek mi a legjobb az relatív.

Lakótárs nem rossz ötlet, egy baj van vele. Lakótársal nem élek szexuál életet. Hiszen ő lakótárs és nem szexpartner.

Kevés vagyok? Lehet. De ha neked van aki több, aki mindent meg ad azok közül amit felsoroltam és pluszban lélek gyönyörködtető érzelem gazdag életteret biztosít akkor te egy szerencsés lány vagy.

Sosem volt közöm a székelységhez, székelyföldhöz, sok generációra visszatekintve egyértelműen bizonyított hogy a jelen Magyarország területén éltek az elődeim apai, anyai ágon egyaránt. Viszont ha valaki nemzetisége alapján általánosítva minősíti negatíve egy nemzet valamennyi tagját, na az az ami undorító!

Az hogy " ganézni" ez a legújabb kori mérnöki kommunikációs eszköz? Ha valóban az vagy, ne degradáld magad ilyen megnyilvánulásokkal!

Az hogy az érzelmek hullámzanak azt biztosan tudom Nem tapasztalatból, azokkal nem rendelkezem, hanem az egyik legalapvetőbb fizikai törvényt ide vonatkoztatva ami kimondja hogy semmi sem állandó. Azt továbbra sem értem hogy az utasítás, az hogy kapcsolódik az utálathoz, a lenézéshez, a negatív érzelmi állapot kialakulásához. Te utálod azt aki utasít, vagy te érzed úgy hogy az utasítást adó utál téged. Ez meglehetősen zavaros okfejtés. Hozzászólásod végén viszont lényegi megállapítást tettél. Sok szerelemböl indult kapcsolat válik rideg megszokásra épülő érdekkapcsolattá. Ez bizony így van. Vagyis mi értelme volt a nagy, sokszor évekig tartó érzelmi tűzijátéknak? Semmi. Ha csak az nem hogy felemésztették egymás idegeit.

2016. okt. 26. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!