Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy szigorú férfi?

Figyelt kérdés
Aki távolságtartó,megköveteli azt ami egy párkapcsolatban elvárható, ezt meg is adja,nem szereti ha zavarják a nap bizonyos szakaszaiban, rendet és fegyelmet vár el,valamint irányítja a párját az élet bizonyos területein.

2016. okt. 20. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
87%
29: Tehát ha a feleséged viszi a konyhát, akkor az év minden napján ő dönti el mit egyél, hiszen jobban ért hozzá. Te nem mondhatod azt hogy jó lenne már egy pacal, hiszen feltétel nélkül el kell fogadnod az iránymutatását.
2016. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
94%

Hiaba fejtegeted meg kommenteken keresztul, hogy neked van igazad, fogadd el, hogy senkinek nem tetszik a hozzaallasod es maximum ha szerencsed van, akkor talalsz olyan not aki eltur majd hosszabb tavon is, mert eleg keves olyan no van aki bologatobaba akarna lenni a kapcsolataban.

A parkapcsolatok tobbsege nem ugy mukodik, ahogy te elkepzeled.

2016. okt. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

"Már említettem, nem én, tévedsz, hanem az aki nem képes a másik iránymutatását feltételek nélkül elfogadni abban az esetben ha a másik tudása nyilvánvaló egy adott kérdésben."


Ha már a lakásvásárlást emlegetted példaként, most elképzeltek téged, amint egy építőmérnök/építészmérnök/statikus mérnök/ingatlanközvetítő stb. feleség szakirányú tudása előtt fejet hajtva, feltételek nélkül elfogadod, hogy olyan lakást vegyetek meg közös tulajdonú ingatlanként (50 %-ban a te pénzedből), ahol te nem szívesen élnél valamilyen okból, szerinte viszont tökéletesen megfelel a célnak. xD


Életszerű, ugye?

2016. okt. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
100%
"A ruháim mindig tisztán, rendben legyenek; naponta háromszor kapjak ennia saját szobámban; Lemondasz arról, hogy otthon kelljen maradnom veled; bárhová el kell mennem vagy utaznom veled, (...) befejezed a velem folytatott beszélgetést, ha azt kérem;azonnal kimész a dolgozószobámból vagy a hálószobámból, ha azt kérem"- ezeket a feltételeket Albert Einsteinszabta feleségének. A kétségbeesett Mileva Maricel fogadta őket, ám így sem tudta megmenteni a házasságát."
2016. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
62%
Egy befektetési célú lakásvásárlás olyan döntés, amit meg lehet hozni pusztán ésszerű elvek alapján. Ha lakni akarsz benne, teljesen más. Hány forinttal ér többet az a lakás, ahonnan nem napi 2x60 percet kell utaznod a munkahelyedre, hanem csak 2x20 percet? Lakást egy szempontrendszer alapján vesz az ember, nem kizárólag objektív szempontok szerint. Te lehet hogy kevesebbet akarsz ingázni, a feleséged lehet hogy egy olcsóbb lakásra szavaz. Nincs egyértelmű helyes döntés, ha nem tudod forintosítani az idődet.
2016. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%
Én elég rugalmatlan ember vagyok, ragaszkodom a saját kényelmemhez, szóval velem nagyon rosszul járnál. Mondjuk a másik meg az, hogy telibe röhögném az arcod, ha olyan előadásmóddal beszélnél nekem, mint amit itt elővezettél. Szóval inkább te menekülnél tőlem.
2016. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
100%
Há perszee, még a hülyének is megéri - egy ilyen okos fiúé mindent.😅
2016. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán objektíven reagálva a kérdésedre:


A hozzáértés nem génekbe kódolt valami, amin nem lehet változtatni, vagyis teljesen reális az az elgondolás is, hogy egy nő, akinek te tetszel, mindenben gyakorlottabb és okosabb, mint te. Most akkor milyen alapon akarnád te irányítani, hisz a te logikád szerint az ő tudása sokkal inkább célravezető.


Egyébként azt hiszem értem mire akarsz kilyukadni, természetesen autószerelési kérdésekben teljesen a páromra hagyok mindent, hisz én nem értek hozzá, tőlem úgy oldja meg, ahogy akarja, mert ő tudja, hogyan kell. De pénzügyekben én sokkal talpraesettebb vagyok, így a közös pénzünket én osztom be, de ez csak az, amit mindketten a közösbe szánunk, amit ezen felül ő keres, én nem kérem rajta számon. Ha úgy vesszük mi is "irányítjuk" egymást.


A probléma az, hogy te enyhe autizmusra utaló személyiségjegyekkel próbáltad ezt vázolni, kb mint egy robot, így aztán nyilván nem leszel szimpatikus az égvilágon senkinek.

2016. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
82%

"A konszenzus pedig nem más mint az irányítás puhított változata hiszen itt is az egyik fél érvekre épített akarata érvényesül tehát van némi képmutatás formátuma."


Tehát aki érvek nélkül elfogadja valaki más véleményét (csak azért mert az illető azt állítja hogy ő jobban ért hozzá), az intelligens és jellemerős; aki pedig érveket vár el, az képmutató...


Persze van amikor az egyiknek mindegy, akkor ráhagyhatja a másikra (nekem mindegy hogyan építi a férjem itthon a hálózatot, neki meg alkalmanként mindegy mit főzök ebédre).


Ha ennyire elítéled a konszenzust, akkor hogy akarod pl elnevezni a gyerekedet? A felséged Kevin Ferndandót akar, de meg Kálmán Izidort. Ilyenkor mi van?

2016. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
90%

"megköveteli azt ami egy párkapcsolatban elvárható, ezt meg is adja"


Szerintem elvárható hogy ne legyen távolságtartás a partnerek között...

Valahogy nehezemre esik elhinni, hogy aki távolságtartónak írja le saját magát, az akár csak a nap bizonyos részeiben is képes szeretetteljesen, melegen, odaadóan viselkedni. Miközben a nap másik részeiben meg elutasító. Na ez a képmutatás...

2016. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!