Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most komolyan. Gáz megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Gáz megkérni a párom, hogy üljön le pisilésnél is?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van, hogy tiszta dzsuva minden, mert nem tud célozni, nyilván takarítani meg nekem kell...
2016. okt. 29. 22:37
1 2 3
 1/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Hát szerintem ezt megbeszélni nem gáz. Az a gáz, hogy nem tanult meg célozni!
2016. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Neki kéne, hogy gáz legyen, hogy összehúgyoz mindent.
2016. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem felér egy kasztrálással azt mondani egy pasinak, hogy ne pisiljen állva. Mindamellett nagyom gáz h összehugyozza a budit..én szólnék neki h figyeljen oda, de nem korlátoznám be h csak ülve csinálhatja.
2016. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy nem tud célozni (a problémára koncentrálva). Hanem azzsl, hogy mi az, hogy nyilván neked kell takarítani?

Ha félrepisál, nyilván NEKI kell takarítani

2016. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Én ezért is brunyálok így, mert úgyis kifröcsög a fél húgy. Szarabb helyeken kit érdekel, de jobb helyeken azért számít.
2016. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Miert kene neked takaritani? Nyilvan az o dolga, ha o koszolja ossze. Inkabb ezt kene vele megbeszelni, nem azt, hogy hogyan pisiljen.
2016. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Én magamtól is ülve intézem ezt otthon és vendégségben is. Tisztelem a más munkáját annyival, hogy nem fröcsög szanaszét a cucc. Csak nyilvános Wc-ben állva. Szólj neki, engem is úgy szoktattak rá a nők, hogy ülve intézzem. :D Azóta rájöttem kényelmesebb is, addig is pihenek.
2016. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem azért, de ez nem mesterlövészet, hogy célozgatni lehessen. Van amikor random kimegy balra az egész húgy. Különösen az alábbi esetekben


- ha erőltetve van

- fosás után

- székrekedős szarás után

- recska után nem sokkal

- felfázásnál olykor

2016. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb, higiénikusabb csücsülve pössenteni, legalább nem cseszem össze a fél fürdőszobát, és kapaszkodj meg, még a farkam hegyét is megtörlöm papírral, hogy a gatyám se bűzölögjön fél nap múlva a "sok kicsi sokra megy" következményétől.
2016. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

#8

És reggel, amikor az éjjeli szexuális álmok hatására keletkezett előváladék összeragasztja a húgycső végét, így kétirányú slagot hozva létre.

2016. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!