Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most komolyan. Gáz megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Gáz megkérni a párom, hogy üljön le pisilésnél is?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van, hogy tiszta dzsuva minden, mert nem tud célozni, nyilván takarítani meg nekem kell...
2016. okt. 29. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Szólj neki, hogy pisáljon a csapba inkább. Ott nem megy szanaszét.
2016. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
LOL az én barátnőm meg azon van kiadva hogy ülve pisilek otthon. Pont azért mert nem tudok célozni, de ő meg hisztizik hogy nem vagyok férfias...
2016. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem az a gáz, hogy körbepisili a wc-t, hanem, hogy "nyilván takarítani neked kell". Kettőtök között ez most párkapcsolat, vagy munkaszerződés? Ha nem hajlandó változtatni, akkor semmibe veszi a munkádat! Semmi rossz nincsen az ülve pisilésben, távozik a vizelet és kész, nem csapódik ezer felé, praktikus, kényelmes....
2016. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
minek feltakarítani. felszárad az.
2016. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már rászoktam, hogy ülve végzem legalábbis itthon vagy vendégségben melóhelyen meg nyilvános helyen nem. Kényelmesebb is meg már meguntam, hogy hiába célzok jól előfordul, hogy félrehord és az első sugár nem oda megy ahova céloztam. Utána persze takaríthatom fel magam után. A pároddal ne azt beszéld meg hogy hogy végezze a dolgát hanem azt hogy ha félrement akkor takarítsa fel. Hidd el egy idő után magától fog leülni és úgy végezni a dolgát, mert megfogja unni, hogy mindig takaríthat.
2016. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

En eloszor megmondanam,h ulve kene pisilnie. De adnek neki egy literes befottes uveget es abba pisilhet allva,kozvetlen kozelrol belecelozva. Azt onheti kozelro a wc-be.

N

2016. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 omba ***** válasza:

A gáz az ez: "nyilván takarítani meg nekem kell..." - de miért nyilván?

Én is ülve pissantok itthon, épen azért mert többnyire én takarítom a klotyót, és akárhogy is céloz az ember, a hipós rongy bizony húgyszagú lesz egy idő után.

Szóval nem gáz - kérd meg nyugodtan, hogy takarítson is, csak úgy, mintha otthon lenne.

2016. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Hát hogy mondjam :) jót röhögtem itt egy két válaszolón.

Szóval én állva szoktam, valahogy így szoktam meg. Illetve igen talán férfiatlannak tartom ülve.

Viszont tudok célozni, persze előfordul hogy félrehord :) de ilyenkor mindig feltakarítom. Szóval jogos a felháborodásod, vagy üljön le vagy takarítsa fel amit csinált.

2016. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem két elfogadható alternatíva van:

-Leül.

-Feltakarítja maga után, rögtön, rendesen.


Ha valaki egyikre sem képes, az nem férfi, hanem kisfiú. Leülni nem férfiatlan, otthagyni mocskosan viszont az. Egy FÉRFI erre azért szerintem képes, még ha egy fiú nem is.


Ha megsértődik az "ülj le légyszíves" részen, akkor mondd el neki is, hogy mennyire gáz és gyerekes, hátha veszi a lapot. De ilyen igénytelen emberrel miért vagy együtt? Ha meg nem igénytelen, csak még fiatal és kimaradt a nevelése, akkor most kell megnevelned, még amíg nem késő.


Az én barátom itthon/szüleinél/vendégségben leül, nyilvános helyen meg nem. Még amikor kicsi volt akkor megmondta neki az anyukája, hogy most már túl magas, kicsapódik, üljön rá légyszíves. Azóta úgy csinálja, szóval nekem már nem volt vele gondom szerencsére. De ahogy láttam a kommenteket, egész általános.


Eddig volt lakótársunk, vele még sok éve beszélgettünk 1x erről pár sör mellett, neki nincs azaz isten, hogy leüljön. DE mindig szépen feltakarít maga után. Egy évig laktunk együtt, nem volt vele gond sose.


Volt már pár fiú lakótársam, egyetlen eggyel voltak gondok, annak szóltam, utána vele sem.

2016. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak 90%-a azért megérti ezt. Aki nem, annak a lakókörnyezetében messziről kiszúrni ezt és menekülőre lehet fogni. Egyetlen egyszer volt olyan párom, akinél utáltam ott aludni, mert undorító szagot árasztott a wc-je és ezáltal az egész fürdőszobája nyilván a "félrefröcsögő" húgytól, mert igen is visszacsap, hiába tagadja ezt a maradék 10%.

Ha férfi lennék, akkor a munkahelyemen és mindenhol máshol, ahol kevésbé higiénikus leülni, én sem ülnék le soha, ahogy most sem ülök le, csak hát nőként elég korlátozottak a lehetőségek.

Otthon viszont elvárás, mert nem szeretném sem szagolni, sem nézni, ahogy a wc környéke tiszta csepp és még nem is célzott félre az illető.


Szerencsére a jelenlegi páromnak ezt nem kell magyarázni és ahogy valaki itt írta, még meg is törli a végét. :D A férfi lakótársam is ismerte eme "íratlan szabályokat".

Ha legközelebb észreveszed a foltokat, akkor küldd vissza a wc-be és kérd meg, hogy úgy hagyja ott a wc-t, ahogy találta!!!

A kérdésedre válaszolva nem, egyáltalán nem gáz!


Viszont kérdem én a férfiaktól! Ha rövidgatyában, vagy egyszál semmiben pisiltek állva a wc-be, a lábatokra nem fröcsköl érezhetően vissza? Nyilván mindenhova máshova is pont úgy fröcsög a környéken. Nem tudom miért érthetetlen ez.

2016. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!