Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nekem van lakásom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem van lakásom én ajánljam fel az összeköltözést? N

Figyelt kérdés
Nem egy településen élünk, de a közeljövőben ebben a városban szeretne munkát vállalni és régebben mondta, hogy nem szívesen ingázna minden reggel. Tudom, hogy gyűjt házra, de még most nem engedheti meg magának, viszont nekem van egy kisebb lakásom. Ebben az esetben én mondjam neki, hogy hozzámköltözhet? Nem akarom elsietni a dolgokat, még csak pár hónapos kapcsolat, de kár lenne plusz pénzt fizetni albérletre vagy benzinre a bejáráshoz. Vagy várjam meg amíg a férfi utal az összeköltözésre?

2017. febr. 21. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Neked kell felvetni szerintem, mivel tiéd a lakás, de csak akkor tedd meg, ha biztos vagy benne, hogy szereted a férfit és tényleg szeretnél vele lakni. Megélhetése, munkahelye mindenképp legyen, mikor odaköltözik hozzád.


(Nekem is van lakásom. Az egyik exem nem dolgozott, és neki is volt egy ugyanakkora lakása, neki viszont jobban tetszett, ahol az enyém van. Lazán benyögte egy hónap járás után, hogy odaköltözne és kiadná a sajátját, így lenne bevétele, és nem kellene elhelyezkednie sehol. Hát, nem vettem jó néven, és nem egyeztem bele.)

2017. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne batyuzz ossze par honap utan egy pasival.Alig ismered ot Ha gond van vele akkor ott ragad a nyakadon.

Inkabb varj minimum 2 evet addigra megismered

Nem is ertem hova tunt az ismerkedesi udvarlasi szakasz a fiatalok eletebol

2017. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak néhány dolgot gondolj át magadban. Jól ismered a jelenlegi környezetét a barátodnak? Voltál már nála, ismered a szüleit? Bemutatott a barátainak? Láttad a bankbetétjét, amiben a házára gyűjt? Beköltözteted magadhoz, ne adj isten be is jelented állandóra és valamiért mégsem működik a kapcsolat, amennyiben nem tisztességes játékos, csak nagyon körülményesen fogod tudni kitenni. Olvass utána a neten az ilyen kalamajkáknak, de szerintem itt a gyk-n is nagyon sokszor volt már erről szó. Nem feltételezem a barátodról, hogy egy szélhámos, de most hallgass a józan eszedre. Beszélgess erről az ismerőseiddel, szüleiddel, nálad tapasztaltabb emberekkel.
2017. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz ezzel. Nekem van egy lány ismerősöm, aki nagyon durván manipulál mindenkit maga körül. Tömegalbérletben lakott, amit utált, aztán összejött egy sráccal, és addig rinyált neki, amíg a srác magához költöztette kb. 4 hónap ismertség után. 5-6 hónap után el is jegyezte, de aztán jobban megismerte és látta, hogy milyen a csaj valójában, és már szakítana, de a lánynak nincs hova mennie, úgyhogy nincs szíve kirakni a házból :D Nehogy így járj.
2017. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!