Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Benneteket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Benneteket zavarna az együttélés szempontjából ha a szülőiházban szeretnék maradni és élni?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat! Nemeteket és korotokat is ki fejthetitek ha úgy akarjátok!

Magán üzenet küldése esetén is készséggel válaszolok!

Igaz nem vagyok egy Adonisz fiú de meg tudnánk lenni szerintem.

Ti is így gondoljátok , Tisztelt hölgyeim ?

A nevemre irodot a ház utódként vagy örökösként.

És én személy szerint úgy vagyok vele hogy ha már van egy házam ahol nevelkedtem és bele születtem akkor nem szeretnék meg válni tőle!

Természetesen kirándulás túrázás céljaként el lehet menni nyaralni nyugodtan de nem úgy hogy örökre el is költőzek a szülői házamból.

Mert már nagybátyám is idős nővérem is nem sokára házasodni fog.

Apukám sajnos meghalt 4 évvel ezelőtt.

És anyukám van még jelen helyzetben itthon.

És természetesen segítenék mindkét félnek.

De ha már van egy házam nem szeretnék el költözni belőle csak azért mert a nőnek nem tetszik. Őszintén bevallom hogy sajnálom.

Az én házam benne akarok élni , maradni.

Nem bírnám elfogadni azt​ a tényt hogy egy idegen család foglalja el az​ én szülői házamat.

Szerintem így természetes. Természetesen dolgoznák azért.

Ti hogyan gondoljátok ezt ?

20 éves fiú vagyok.


2017. jún. 18. 15:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10.: tévedés, miért kéne nekem kifizetni, mikor az ingatlan közös tulajdonú? Ezt nem jól tudod, én viszont igen, mert a szüleim miatt átéltem egy ilyen perpatvart.
2017. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülők már nem élnek, és nekem is megfelel sok szempontból a lakás (pl. munkahely közelsége, családtól való távolság) akkor nem lenne vele probléma.

Pl. nekem nem volt probléma a páromhoz költözni, ő a II. kerületben lakott, én a XII. kerületben, így nem volt gond pár utcával arrébb költözni.

De ha még ott élne valamelyik szülő, ne adj Isten, mind a kettő, kizárt dolognak tartom, hogy odaköltözzek. Attól is függ, hogy hol van a ház. Ha meghalnak a szülők, nem tartanám kizártnak, hogy a mi családi házunkat vagy kiadom, vagy fent tartom egy ilyen hétvégi lakásnak, ahova jó elvonulni egy kicsit. Eladni én sem adnám el a miénket, de kiadni simán kiadnám.

2017. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, több szempontból is.


Nem költöznék máshoz. Bármikor kitehet.

Van saját lakásom.

Házba soha nem költöznék.

Egy másik ember családjához soha, soha, SOHA nem költöznék.

2017. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nagyon furcsa elképzeléseid vannak. Nem lesz könnyü igy párt találnod. Én soha nem költöznék senki szüleihez, beleértve a saját szüleimet is.
2017. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Ha egyedül lennétek akkor az más lenne. Annak idején anyumék apum szüleihez költöztek, majd 15 év után elváltak.. Apum elköltözött és mi ott maradtunk anyummal és a bátyámmal az apai nagyszülőknél. Nem tudtunk hova költözni, anyagilag se úgy álltunk. Közben apumnak lett új párja és persze hozta a szüleihez majd az első közös gyereküket is... 8 évig kellett anyumnak elviselnie őket mire talált valakit és el tudtunk költözni.
2017. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy, nálunk hasonló lesz a helyzet. A pároméknál meg van beszélve, hogy ő maradhat ott a szülői házban, ha majd erre sor kerül. Én ebbe bele is mentem (szeretem azt a házat meg a környéket, stb) azzal a feltétellel, hogy az édesanyja addigra nem lalkik velünk (viszonylag egyszerűen megoldható a átköltöztetés a közelbe).


Ha engem kérdezel, válás esetén (na nem mintha erre számítanék) így is - úgy is megy a perpatvar hogy ki maradjon a közös házban, ez így legalább egy tiszta helyzet.


De még egyszer mondom, ennek ez a kélt feltétele van, hogy egyrészt megfeleljen nekem is a ház, másrészt pedig az édesanyja ne lakjon velünk (pedig az édesanyja egy tündér de nem egy anyós-meny kapcsolatról hallottam ami elromlott együttlakás hatására).

2017. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, akkor nekem a hozzáállásod nem tetszik. Ez a csakazértis, és csakaz, és mitképzelbárkimás - nekem ez a fajta hozzáállás nem szimpatikus, bármiről is van szó. A közös otthon pedig egy amúgy is érzékeny téma, ilyen mentalitással én biztosan menekülnék. Ne haragudj. :)

(Egyébként egy részét nem értem a mondandódnak. Nem bírnál idegen családot az otthonodban látni. Miért lenne idegen? Most anyuka él ott, őutána pedig te öröklöd, akkor már csak a te otthonod, és az nem jelenthet gondot.)


Kérdésre válaszolva: általánosságban nem költöznék anyós nyakára. Ám ha a ház olyan elrendezésű, hogy van két, teljesen különálló lakrész, saját mérőórákkal, saját konyha-fürdő, külön bejárat, tehát nem egymás nyakán éltek, akkor elfogadható lenne. Már ha normális az anyós. :) Egy panelban, társasházban van ennél kellemetlenebb szomszéd is.)

Ha viszont anyuka dirigál, mert az ő háza, akkor sosem lennék több vendégnél, ilyen formán nem vállalnám.

2017. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat előre is kedvesek vagytok! Úgy értettem azt hogy ha el adnám a házat másnak. Én meg el költöznék máshova. Hát nem szeretném. Én itt nőttem fel édesapám is. És nem akarnám hogy a szép családi otthonamat mások lakják.
2017. jún. 19. 08:23
 19/24 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy egy tök idegen család.

De összeköltözés esetén az más dolgod azt nem keverem össze ezzel.

2017. jún. 19. 08:25
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem ülnél otthon, a házat fenn is kell tartani.


Egyébként kizárt, mert veled nem lehet tervezni, hisz úgy képzelted, otthon csücsülsz egész életedben, így egy csomó lehetőségtől - pl. jobb llás, akár külföldön - esnénk el mindketten.


Plusz anyósékkal soha nem költöznék össze, nincs az az ég.


28n

Ja, és NEM a te házad, lehet, soha nem is lezs a tiéd, ha nem öröklöd, vagy nincs benne a neved a szerződésben.

2017. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!