Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Benneteket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Benneteket zavarna az együttélés szempontjából ha a szülőiházban szeretnék maradni és élni?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat! Nemeteket és korotokat is ki fejthetitek ha úgy akarjátok!

Magán üzenet küldése esetén is készséggel válaszolok!

Igaz nem vagyok egy Adonisz fiú de meg tudnánk lenni szerintem.

Ti is így gondoljátok , Tisztelt hölgyeim ?

A nevemre irodot a ház utódként vagy örökösként.

És én személy szerint úgy vagyok vele hogy ha már van egy házam ahol nevelkedtem és bele születtem akkor nem szeretnék meg válni tőle!

Természetesen kirándulás túrázás céljaként el lehet menni nyaralni nyugodtan de nem úgy hogy örökre el is költőzek a szülői házamból.

Mert már nagybátyám is idős nővérem is nem sokára házasodni fog.

Apukám sajnos meghalt 4 évvel ezelőtt.

És anyukám van még jelen helyzetben itthon.

És természetesen segítenék mindkét félnek.

De ha már van egy házam nem szeretnék el költözni belőle csak azért mert a nőnek nem tetszik. Őszintén bevallom hogy sajnálom.

Az én házam benne akarok élni , maradni.

Nem bírnám elfogadni azt​ a tényt hogy egy idegen család foglalja el az​ én szülői házamat.

Szerintem így természetes. Természetesen dolgoznák azért.

Ti hogyan gondoljátok ezt ?

20 éves fiú vagyok.


2017. jún. 18. 15:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk lehet menni ki külföldre is dolgozni de nem örökre ott maradni.
2017. jún. 19. 12:24
 22/24 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban a munka, a lehetőségek és a szabadság többet érnek mint egy ház. Csak azért nem lépni az életben mert ragaszkodsz pár falhoz (nem több, te a tényhez ragaszkodsz hogy oda születtél és végre a tiéd valami, az emlékekhez, amint eltűnnének azok a dolgok amik emlékeztetnek, akik most otthonná teszik, elvész a varázsa!), nem vonzó, hisz azt a világot éljük ahol minden változik, az emberek a lehetőségekhez mennek és nem fordítva. Az emlékeket megőrizheti az ember, de ilyesmi miatt ragaszkodni dolgokhoz, felesleges. Ez pedig alacsony alkalmazkodóképességről árulkodnak, ami nehezíti az együttélést. Amit te szeretnél az nem összeköltözés hanem odaköltözés, a te megszokott környezetedbe és a legtöbb esetben ebből nem lesz jó kapcsolat, hisz nem egy új helyzetben ismeritek meg egymást, hanem ő alkalmazkodik hozzátok, belőle kihozza az igazi ént, de neked nem változik semmi. Ebben a helyzetben egy nő anyapótléknak érzi max magát és együtt élni anyós jelölttel nem könnyű. Ráadásul még bizonytalan az is hogy ő meddig él és gondozni kell majd stb. ezt a legtöbben nem vállalják örömmel és mérgezi a kapcsolatot.
2017. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Elfogadom, hogy te így gondolod, de készülj fel, hogy nagyon nehezen fogsz így normális, komoly kapcsolatot találni. Én soha nem költöznék anyóshoz, se a szüleimhez. Másrészt nem tetszik a hozzáállásod az egészhez. Tipikusan olyannal tűnsz aki azt hiszi, hogy a nő kerül be a férfi családjába és nem ketten alkotnak új családot amibe mindkettőjük szülei beletartoznak természetesen. Mi lenne ha a barátnőd is ragaszkodna a szülői hazához? Fiatal vagy még, lehetnek nőid, de hidd el ha közeledsz a 30-hoz senki nem fog szóba állni veled ha anyáddal élsz. Amúgy mi ebbe a természetes? Vagy csak az része, hogy a nő költözzön a te szülői házadba? Mert képzeld a nőknek is van. 28N
2017. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21-nek: ha egyszer kimsz valami élhető országba, miért mennél haza a szarba? Tudod ki...


Meg ha kinn vagy, a ház lerohad közben.

2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!