Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után a barátotok mennyit lógott a haverjaival?

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk össze a barátommal, és hát elég gyakran lépnek le haverokkal sörözni, inni...

Én nagyon ritkán találkozok a barátnőimmel, nehéz megoldani hogy sokat lógjunk együtt...

Mikor a barátom elmegy itthonról, általában egyedül vagyok.

Engem csak ritkán hív meg, hogy menjek én is, vagy valamikor ide hívja fel őket...


Persze régebben, mikor még nem költöztünk össze, ritkábban találkoztak...4 éve vagyunk együtt amugy


Nem eltiltani akarom őt a haverjaitól, csak szerintem sok a havi 1-2 sörözés.. :D Nem igaz hogy 23 évesen ez neki a fontos..:/


Ti hogy vagytok vele? Vagy titeket nem zavar ha elmegy a párotok inni?

23 L



2017. okt. 4. 14:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

18-as na a te pasid se lennek... aztan majd egyszer betelik nala a pohar.

Felevente van egy delutanod a baratnoidre? Ne haragudj, de ne nevezd a baratnoidnek oket. Ha velem csinalna ezt a baratnom, nemhogy felevente de evente egyszer sem lennek ra kivancsi.

Ez rohadt beteges...

2017. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!