Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után a barátotok mennyit lógott a haverjaival?

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk össze a barátommal, és hát elég gyakran lépnek le haverokkal sörözni, inni...

Én nagyon ritkán találkozok a barátnőimmel, nehéz megoldani hogy sokat lógjunk együtt...

Mikor a barátom elmegy itthonról, általában egyedül vagyok.

Engem csak ritkán hív meg, hogy menjek én is, vagy valamikor ide hívja fel őket...


Persze régebben, mikor még nem költöztünk össze, ritkábban találkoztak...4 éve vagyunk együtt amugy


Nem eltiltani akarom őt a haverjaitól, csak szerintem sok a havi 1-2 sörözés.. :D Nem igaz hogy 23 évesen ez neki a fontos..:/


Ti hogy vagytok vele? Vagy titeket nem zavar ha elmegy a párotok inni?

23 L



2017. okt. 4. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Micsoda álombarátnő vagy, hogy havi 1-2 sörözést sajnálsz tőle.. Szerintem simán nem bírja el az egód, hogy nélküled is képes jól érezni magát, amíg te teljesen ráutalod magad ahelyett, hogy a saját életeddel is foglalkoznál. Ja, az nincs? Az is szegény barátod hibája és felelőssége.

Nyugi, megjön az esze neki is, nem fogtok ti sokáig együtt élni.

2017. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Havi 1-2 az neked hol sok? Ha hetente 3-4 alkalommal megy el az sok.

Egyébként nekem is az jött le hogy téged az zavar hogy NEKED nincsenek barátaid ,arról viszont nem ő tehet.

Amúgy meg könyörgöm 23 éves. Mégis mi az ami szerinted korhoz illó szabadidős elfoglaltság? Fejtsen rejtvényt mint az idősek?

Vagy nem tudom ,23 évesen az ember még baromi fiatal ,minek üljön folyton otthon.

2017. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

12:

Jól mondod. Nem igaz, hogy a kérdező nem tudja elfoglalni magát és ÁLLANDÓAN a párja társaságára vágyik.


Utálom, mikor egy nő leépíti az összes szociális kapcsolatát (barátok, haverok, ismerősök, akár család), amikor barátja lesz és ugyanezt várja a barátjától is. (Vagy alapból nem is voltak neki.) Attól hogy párod van, az nem azt jelenti hogy állandóóan együtt kell lennetek a szabadidőtökben. Ráadásul pláne így, hogy még gyerekeitek sincs, családot sem alapítottatok.

2017. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1-2?

Nem találom soknak. A párom kb ennyit jár el a munkatársaival. Igaz, akkor is munka után, és nem sok időre.

De téged miért is hívna? Ha pasis program van, gondolom más se viszi a párját. Hadd eressze már ki a gőzt, ennyi kikapcsolódás aztán mindenkinek jár.

Kicsit olyan, mintha azt akarnád, hogy senki mással ne legyen, csak veled. Pedig ő nem tehet arról, hogy te a barátnőiddel ritkán tudsz találkozni.

2017. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
Az én párom évente 1x megy el a kollégáival iszogatni. 12 éve együtt élünk, közösek a barátaink is, így együtt szoktunk menni. Nekem sincs igényem külön menni és neki sincs. Ez valamiért a kezdetektől így volt...
2017. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Költőnő? ***** válasza:
75%
Úristen
2017. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Az a havi 1-2 nyafogás is sok, amit ezért lenyomsz. Vagy az gyakrabban van? :D

Megoldás: láncot kell tenni a lábára, és akkor otthon lesz veled minden percben.

2017. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Fél évente kb kétszer van programja a haverjaival, ezekre engem is elhív. Náluk a baráti kör lényegében abból áll, hogy vannak az alap tagok, és hozzá jönnek az ő párjaik. Csak 1 lány van a csapatban aki folyton új pasit hoz amióta én is bekerültem, 7,5 éve. A többieknek ugyanaz a párjuk azóta is. A munkatársaival évente 1-2 alkalommal elmegy focizni, téli szünet előtt meg beülnek egy italra valahová. Ennyi. Alkoholt évente max 1-2 alkalommal iszik, ahogy én is.

Én fél évente egyszer futok össze a barátnőimmel, és évente egyszer a legjobb barátommal. Én nem szeretek annyira társaságba járni, ez nekem bőven elég. Nem zavar ha elmegy külön programra, miért zavarna? Én is el szoktam menni. Ha pedig ahhoz nincs kedvem, akkor elfoglalom magam, szeretek egyedül is lenni itthon, van időm a saját dolgaimra, amihez legjobb a csend :)


Ha viszont havi több alkalommal alkoholizálna szorakozás, külön programok címén, akkor nem lett volna hosszú életű a kapcsolatunk, mert azt nem viselem el.

2017. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeretné leépíteni az összes többi emberi kapcsolatát azért mert párkapcsolatban van. Van aki igen, most a véleményem mindegy arról hogy ez mennyire egészséges. Ha mindkét félnek ez a felfogása akkor működhet a dolog. Ha az egyik fél meg ereszti szélnek a barátait/szeretne más jellegű szociális életet is élni, nem lehet hibáztatni érte. Most ezt vagy megoldják valahogy vagy nem. Ha a párom hisztériázna azért hogy havi kétszer elmegyek a barátaimmal sörözni/focizni/túrázni/horgászni/szalonnát sütni miegyéb akkor keressen olyat aki nem megy. Ép ésszel szerintem nem lehet kifogást emelni ezellen, ilyen-olyan önző érveken kívül.
2017. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem ereszti szélnek*
2017. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!