Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem mindenáron gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mindenáron gyermeket akar, én még nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenkét éve élünk együtt, mindég mondtam még nem alkalmas, még nem vagyunk rá készen, nekem még rengeteg dolgom volna, de egy ideje csak erőlteti, mivel tereljem el a figyelmét?
2018. jan. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le.
2018. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

OFF

Már majd 1 évtizede vagyok gyakoris felhasználó, de srácok... még mindig meg tudtok lepni!

OFF vége

2018. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom milyen alapon hülyézel itt,


Olyan alapon hogy létrehoztál egy új felhasználót miután az előzőt szénné pontozták és már ciki volt :) nyugi ezzel is hipp hopp 40% körül leszel, ami azért sokat elmond rólad.

Nem azt vitatom hogy külföldön nem színvonalasabb de hülyeség azt állítani, hogy aki itt szerez felsőfokú végzettséget az ne vinné semmire. És persze simán kimehetnél te is az imádott külföldre, mint annyi sok IT-s, mérnök, meg orvos. nem teszed (nem tudod megtenni) valószínűleg ezért háborogsz, mert más különben már itt sem lennél.

Gyereket vállalni meg nem csak a milliomosok szoktak még külföldön sem okostojás, akkor ki is halt volna az emberiség kb. Tudod kint sincs kolbászból a kerítés.

Azt meg már nem is merem ecsetelni, hogy hány olyan ember van aki szegénységből tört ki, önerőből. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szegénységbe kell szülni, de tény van ilyen is. És tudod mit? Becsülendő.

2018. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
58%

tidod ismerek egy olyan szarzsákot, akinek a nője gyereket akar, ő nem, mégsem szakított a nővel, hanem kavart más nővel a háta mögött.


ha nem akarsz tőle gyereket, ne rabold az idejét, ennyike.


önző majom.

2018. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
19%

Ha a feleségednek egy nem létező valaki, egy meg se született gyerek fontosabb mint te, akkor nem ártana, ha ezt tisztáznátok, és engedd el őt, váljatok el. Ő keressen olyan pasit akivel szaporodhat ha akar, te meg keress olyan nőt aki nem akar gyereket.


Itt megjegyezném, hogy elég nagy gennyláda vagy, hogy nem mondtad meg neki egyenesen, hogy nem akarsz gyereket. Ez egy olyan dolog amiben nincs kompromisszum. Vagy együtt megbeszélitek és megoldjátok, vagy szétváltok. De évekig hazudozni, és közben kifogásokat keresni nagyon gusztustalan dolog. Bár tény, hogy a nő sem lehet valami nagy ész, ha nem tűnt fel neki 12 évig, hogy össze-vissza kamuzol, és eszedben sincs gyereket vállalni vele.


Ne a figyelmét tereld el, hanem mond meg neki őszintén, hogy NEM AKARSZ gyereket. Aztán majd választ, mi a fontosabb neki.

2018. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Most csak én értelmezem úgy, hogy a kérdező MÉG nem akar gyereket?

Mert a kommenteket olvasva mki letámadta, hogy egyáltalán nem akar, hazudott az asszonynak, stb..

Pedig csak nincs rá felkészülve.


Kérdező, a figyelmét nem tudod elterelni.

Őszinte, egyenes kommunikáció. Mondd meg neki, hogy miért nem vagy még rá kész (anyagi, lelki, stb.)

A nőknek ketyeg az idő, erre is figyelned kell.


25N

2018. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
65%
Kerdezo egy onzo goreny
2018. jan. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
74%
#36 ne már... a "nem vagyok rá kész" meg "élni akarok" meg "rengeteg dolgom van" csak kifogások. Egy gyerekre nen lehet igazán felkészülni. Anyagilag esetleg, de szellemileg nem, mert fogalmad sincs, milyen gyereket "dob a gép". Az élni akarok a legnagyobb baromság. Azért, mert gyereked születik, nem halsz meg. A pasi biztos nem, maximum a nő halhat bele a szülésbe. A rengeteg dolgom van is csak terelés. Vagy talán megbénul a pasi, ha megszületik a gyerek? Ha konkrét dologról lenne szó, hogy előbb legyen saját lakás, anyagi tartalék, le kell szokni a cigiről valamelyik vagy mindkét félnek, meg kell oldani valami egészségügyi problémát. Ezek normális indokok a halasztásra. De a ködösítések, amiket a kérdező előad, csak időhúzás. A fix punci kell, de az azzal járó nyűg már nem.
2018. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
84%

#36, igen csak te, a kérdező, és az anti-tescos proligyerek értelmezitek úgy, hogy 12 év után még bejátszható kártya a "nem vagyok rá felkészülve... majd".

Szerintem ez nettó hazugság, többek szerint is, mások szerint görénység. Tudom, nem a többség jelenti az igazságot, de azért tán megfontolandó.

2018. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
85%
#36 wgyet ertek. 25 f
2018. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!