Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem mindenáron gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mindenáron gyermeket akar, én még nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenkét éve élünk együtt, mindég mondtam még nem alkalmas, még nem vagyunk rá készen, nekem még rengeteg dolgom volna, de egy ideje csak erőlteti, mivel tereljem el a figyelmét?
2018. jan. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
24%

CSINÁLJ NEKI GYEREKET!!! Utána meg magadnak is csinálj egyet. És ha már mindkettő megvan, csinálj egyet a hazádnak is!

Vagy, ha képtelen vagy rá, akkor szólj, és csinálok neki én. Nekem már úgyis van kettő.

Vagy dobd ki, hogy találjon egy valamire való férfit, aki teherebe ejti, amíg még lehet. De ez sem fontos, mert ő fog kidobni téged.

Én nagyon haragszom a feminácikra, de aki 12 évet elpazarol egy Magyar nő életéből, aki Magyar gyereket szeretne szülni, azokra még jobban haragszom.

2018. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
47%
41. Azért senki nem tartott pisztolyt a nő fejéhez, hogy 12 évig vele maradjon gyerek nélkül is, csak a szàja jàrt, hogy akar. Ha annyira gyerek kellett volna otthagyja, elvàlik és keres egy màsik pasit aki csinàl neki.
2018. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
37%
#42 Ez nem mentség. A nőt hitegette, átverte. Jobb lett volna, ha előbb megunja a nő, de most (kivételesen) úgy érzem, hogy a nő kevésbé hibás.
2018. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!