Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem mindenáron gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mindenáron gyermeket akar, én még nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenkét éve élünk együtt, mindég mondtam még nem alkalmas, még nem vagyunk rá készen, nekem még rengeteg dolgom volna, de egy ideje csak erőlteti, mivel tereljem el a figyelmét?
2018. jan. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki sohasem akar gyereket, -* erről mindenki azt gondol, amit akar, de mi lenne, ha 12 hazudás után megmondanád, hogy nem.

Ennyi azért kitelhetne egy férfitől.

2018. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%

A helyzet az, hogy biológiai okokból lejárt a terelési időd.


Te egyáltalán nem akarsz gyereket (és itt jegyezném meg: a mi szemünket nem kell kiszúrnod a mismásolással, nem vagyunk érintettek) VAGY még magadhoz sem őszínte és lehiszed a saját reklámszöveged, az utolsó betűig. Ekkor viszont megint ott lyukadunk ki hogy végig kell gondolni az életed a valós céljaid.


Ha valóban akarsz gyereket, akkor mikor? 10 év múlva? Akkor mennyi idős lenne a párod? Ha a nők idősebb korukban szülnek annak magasabb rizikója pl arra hogy a gyermek beteg lesz. Vagy a szülésnél lehetnek komplikációk.


12 év bőven elég arra hogy tudd mit akarsz. Nincsenek kifogások. Nézz szembe a tényekkel és döntsd el mit akarsz!

Egy tanács: ne vállalj úgy gyereket, hogy te csak fél szívvel akarod, mert megint vállás lesz a vége!

2018. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két childfree, "gyermekmentes" csoport a facebookon, ott keresgélj.
2018. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
8%
sajnaltatos nok pf... ferfikent tobb ido kell egyeseknel ahhoz hogy eleg eretnek erezze magat egy gyerekhez . Nok csak magukra gondolnak a bababa akarnak szerelmesek lenni mert a parjuk mar nem eleg jo nekik..
2018. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudnod kell,akarsz-e valaha gyereket.

Ha igen akkor mond el neki mikor pontosan.

Ha nem akkor is nyílt lapokkal játszva mond,hogy te soha nem akarsz.


Én is ezért szakítottam mert én speciel soha nem akarok gyereket a lány meg már rájött igen,nincs értelme egymás idejét húzni.

2018. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
16%
44% Vagy a párjuk leszarja őket és a babától várnak valami szeretetet, meg hogy majd azzal jobb lesz, hu engedélyhez kéne kötni a gyerekvállalást.
2018. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
5%

Két dolgot is mondok. 22 éves koromtól egyet tudok: egy gyerek sosem jön jókor, de ugyanúgy sosem jön rosszkor. Akkor nekem egy olyan barátnőm volt, hogy anyukája egyedűl nevelte őt meg a hugát. Ex anyósnak volt vagy 3diplomája,gyerekek kirepűltek ő meg tanúlt , ez szèp lenne, ha az exembe nem "vertevolna bele: 2-3diploma msc mániát gyerek előtt. Egy nő egyedűl is fel tudjon nevelni annyi gyereket amennyit szűlt.Kb 2éve együtt voltunk már a lánnyal amikor felmerűlt a gyerek téma. Akkor előadta hogy ő nappalin el akar végezni egy szakot aztán napplalin de fizetősön még egyet közben levelező mscre menni és utána munka melett mèg tanúlna mert most fiatal most kell tanúlni. Embernek van igénye gyerekek előtt utazni bulizni...élni de majd a gyerek csak a saját családi házba jöjjön de legyen két normális autónk. Ja jó munkahelyünk az ország másik végén de egymáshoz közel. Kihagytam a kűlföldi fél éves gyakorlati szándékait. Szóval ő neki mindig volt egy +terve a gyerek előtt. Akik lediplomáztak csoport társai akik már főiskola előtt is egy pár voltak vìgan nevelik a második gyereket mert megoldottak mindent amikor jött az első.

Másik téma a nő dönt a gyerekről. Akárki akármit mond. Amihent a pasi gumi nélkűl bent megy el onnantól ki van szolgáltatva. A gyógyszer melett becsúszott a baba.Sok naiv nő gondolja: "ketyeg az biológiai órám , a párom nem akarja de majd ha jön megszereti a barátnőmnek is bejött, milyen jó lenne együtt babázni" Viszont tudok egy olyan esetet ahol magas egzistenciaval rendelkező nő ki lett dobva mert terhes mert lenni pedig a pasi nem akarta. Végűlis át lett verve az tény és való de akkor is az ő gyereke.

2018. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
18%

Dehogy nem utolsó,ha az életszínvonalad meg sem érzi akkor jön jól a gyerek,addig nem mert akkor 20 évig tartó rabszolgaság vár rád.

Meg küldheted gagyi magyar iskolákba ahol csak elbutítják és leépítik.


Tehát ha készen áll annyi pénz,hogy külföldi egyetemre tud küldeni a gyereket plusz már kisóvodás korban már olyanba ahol 2 nyelvet is tanulnak akkor simán érdemes.


Csak a magyar szül a vakvilágba majd megoldjuk alapon,aztán mennek a tacskóba gazdaságos sz.rokat venni,haza a panelba.


Megértem a kérdező férjét tudatosan építkezik.

2018. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi megéertem a kérdezőt,hogy nem akar gyereket.
2018. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
86%

#18, és mit épít? Nekem nem jött át.

Érdekes gyerekkorod lehetett.

2018. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!