Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne párotokról, hogy a kapcsolatotok elött prostituált szolgáltatást is igénybe vett esetleg szüzességét is így vesztette el?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Aki szerint csak kövér, aszociális srácok járnak a prostikhoz, azok nagyon meglepődnének.

Rengeteg prosti ma már válogathat, hogy kivel fekszik le, és van több ismerősöm, akik párszor voltak prostinál, de az egyéjszakás sem okoz gondot nekik, mivel helyes férfiakról van szó.

2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Én szakítanék. Nekem nem fér bele az ilyesmi az értékrendembe, sajnálom. Lehet lepontozni.
2018. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Sokan akiknek ez nem fer bele noknek, tuti volt mar egyejszakas kalandjuk elso randibol, ahol nem ok fizettek meg meg is bantak s dolgot.Ferfikent a szajha legalabb nem csak penzkidobas, na nem mintha felerneegy rendes novel.
2018. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Otthagynám. Csalódnék benne, és undorodnék. Nem kezdek igénytelen férfiakkal, és nálam a prostituált ez a szint.


Nekem nem kellene olyan ember aki fizet azért, hogy dughasson egy olyan nővel akit aznap már x alkalommal x különböző pasi felpróbált pénzért. Vannak bizonyos erkölcsi határaim, amikből nem engedek, a prostizós férfiak pont beletartoznak ebbe.

Volt is olyan aki ismerkedéskor mesélte, hogy qurvával vesztette el a szüzességét. Nem randiztam vele többet, csalódtam, és ezt megmondtam a szemébe is. Ennél értelmesebbnek, igényesebbnek gondoltam.


Úgy gondolom mindenki akkor és azért szakít/fejezi be az ismerkedést amiért akarja. Egyéni döntés. Nálam ez egy ok, mert nekem nem fér bele az ilyesmi az értékrendembe. Sem az, hogy én igénybe vegyek ilyen szolgáltatást, sem az, hogy az az ember akivel kapcsolatban élek/kezdenék ezt tegye. Ennyi.

2018. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13.


Randi amiből egyéjszakás kaland lesz kontra prostituálttal való szex amiért fizetni kell. Marhára semmi köze a 2 dolognak egymáshoz. De persze érthető, kell az önigazolás:)

2018. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!