Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy ne haragudj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne haragudjon a barátom? Tegnap nagyon veszekedtem vele mert mindig mindent nekem kell csinalnom. Ha pl hazaér és még nincs kitakaritva akkor mindig baszogat h eddig mit csinaltam. És csúnyán is beszéltem.

Figyelt kérdés

24l

25f


2018. márc. 1. 21:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Dolgozok

Én 3-ig ,ő 5-ig

2018. márc. 2. 06:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem olyan sokkal utánad ér haza, ő is tud csinálni valamit. Üljetek le, és beszéljétek meg. Mond el, hogy nem bejárónő vagy, és az, hogy neki lifeg valami a lába között, nem akadályozza meg abban, hogy ő is csináljon valamit az otthoni teendőkből. Ketten éltek ott, ez mindkettőtök feladata. De ne veszekedj, megbeszélni kell a dolgokat, nem egymás fejéhez vágni.

És ne cseszegessen, hogy mi nincs megcsinálva. Mikor hazaérsz a munkából, neked is jár egy kis szusszanás, nem egyből beleveted magad az otthoni nagyüzembe. Mint ahogy feltételezem ő sem.

Úgyhogy most ne kiengesztelésbe kezdj, mert attól nem változik semmi, azzal csak az ő áldozatszerepét erősíted. Holott te is sértett vagy. Nem tudom hogy veszekedtél vele, miket mondtál neki, lehet sértő volt, de ő is folyamatosan bánt téged azzal, hogy bejárónőnek kezel.

Szóval le kell ülni, és megbeszélni.

2018. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem üljetek le beszéljétek át a dolgokat higgadtan.Mond el neki h teis dolgozol nemcsak ö,és teneked is kell egy kis pihi.Probáld vele megértetni azt h közösen még jobb ezt megoldani mert elöbb lehettek együtt.Az oké h te szereted,és ö is ugyan úgy szeret téged?Ha igen akkor ebbe belemegy.Ja és persze ha elpakol mindenki maga után akkor nincs annyi takarítani való hétköznap hétvégén jöhet a nagy takarítás.Sok sikert!!!
2018. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most te vagy kamukérdéseket gyártasz vagy a hülye pasid is kiírta a kérdést fordítva.

Nézd meg a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2018. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem a barátom
2018. márc. 3. 10:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a te barátod lehet,vannak véletlenek de ez azért szerintem így már gáz.Szerintem nem is a barátod hanem mind a kettő te vagy kíváncsi voltál h ki mit ír azt h lusták vagytok én is dolgoztam hazaértem félnégykor és szuszantam egyet aztán nekiálltam főzni meg összepakolt.
2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd pár év múlva nem fogod szeretni ha rájössz hogy egy kihasználós játszma alanya voltál és csak az éveket fogod sajnálni amit elpazaroltál rá.
2018. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!