Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában nem főz a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem főz a barátnőm. Megkérdeztem h miért erre leüvölti a fejem. Szerintetek miért? És mit csináljak? 25f,24l

Figyelt kérdés

Takarítani sem akar nagyon.

Hazajön a munkahelyéről 3kor és utána csak a neten lóg. Barátnőivel beszélget.


2018. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Főzzél te.
2018. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Ő meg lustuljon?

Én 6ig dolgozok

2018. febr. 21. 15:11
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld meg megbeszélni vele, még akkor is, ha először nem reagált erre jól. Nem lehet, hogy beleunt, hogy eddig ezek alapból az ő feladatainak voltak tekintve, te pedig csak néha "segítettél" be?
2018. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
3-kor hazaér, akkor még főzzön is (?), akkor ha így nézzük, akkor ő is 6-ig dolgozik. Fizess be üzemi-konyhára, vacsorára meg vigyél valamit hazafelé a közértből.
2018. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Van két kezed, nem? Akkor old meg. Nehogy már 25 évesen ne tudd ellátni magad.
2018. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

Nehogymár el kelljen számolnia neked a szabadidejével.. én sem főznék így, ha számon van kérve rajtam.


Nem kötelessége főzni meg takarítani, csakmert korábban végez. Szívességből megteheti párszor, hogy átvállalja a te dolgodat is, de neked ilyenkor minden egyes alkalommal igazán hálásnak kellene lenned.


Gondolom nem voltál az.

2018. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként milyen irigy vagy már? Ha ő olyan szerencsés, hogy csak 3ig kell dolgoznia, hogy megéljen, te még rányomnád a te feladatodat is, csakhogy szívjon ő is hatig? Ez a szerelem.. irigy vagy és rosszindulatú.
2018. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy.

Miért az én feladatom a főzés amikor én mindig elrontok mindent?:D akkor meg idegeskedik ha én főzök és elbszom

2018. febr. 21. 15:31
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Miért? Mert nincs kedve, neki nincs igénye rá. Mit csinálj? Ha neked ez annyira fontos, akkor csináld meg te. De a legjobb, ha hétvégén együtt megcsináljátok, te mondjuk takarítassz, ő meg megfőz előre pár napra.
2018. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettőtök feladata a főzés és a háztartás vezetése. Ilyen embernek én sem főznék, aki elvárja, mert előbb végzek mint ő. Sorry, ez van, ha nem tetszik válts munkahelyet. Főzzél te, ha ennyire akarsz meleg kaját enni.
2018. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!