Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költöznél a szerelmed kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznél a szerelmed kedvéért 50 km-re a mostani lakhelyedtől?

Figyelt kérdés

A szülővárosomban lakok, itt a családom, a munkahelyem, szeretek itt élni. Ő a munkahelyét nem tudja feladni, ezért nekem kellene költözni.

Ő falusias jellegű kisebb városban lakik 50km-re.


2018. ápr. 16. 21:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
74%
50 km nem sok ilyen szempontból, de fél év nagyon kevés. Hacsak nem35 felett vagytok és úgysincs mire várni már.
2018. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben én tennék egy próbát, de úgy, hogy ha mégsem alakul jól, azért legyen hova visszajönni, szóval nem égetnék fel mindent magam mögött.

Nekem van egy lakásom, most abban élek, ha a férfihoz költöznék, ezt kiadnám albérletnek (jól ki lehet adni, mert jó helyen van), ha bármi gáz van, vissza tudok jönni, ha meg jól alakul, akkor még egy kis extra bevétel is jön az én lakásomból.

2018. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
70%

50? :'D


5000 km se sok, ha valakit IGAZÁN szeretsz.

2018. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%

Én költöztem. Budapesti voltam, s a káposztatermelő párommal költöztem falusias jellegű kisvárosba. Boldogabb vagyok itt, mint valaha.

Gyerekeket nevelni sokkal jobb itt, (kicsiket), mint a szmogos fővárosba, de nincs olyan messze, hogy ne tudnánk őket simán elvinni nagyihoz, bábszínházba, bármilyen programra..


nem nagy cucc.. Főleg, ha autózol. Én eü okokból nem vezetek, és még így is..

2018. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
Nekem párom Chicago-ban lakik, az kb. 7,5-8 ezer km. Én júniusban költözöm ki hozzá,úgy gondolom, 50 km,nagyon eltörpül. Azt külön tegyük hozzá,hogy 50 km az nem távolság....Sok ember ennyit utazik reggelente a munkába,vagy még többet is..
2018. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
78%
Én 8 éven keresztül napi 80 km-t utaztam. 50 km tényleg semmi.
2018. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Én fél év után, még rózsaszín ködben nem költöznék, főleg nem falusias városba nagyvárosból, amit szeretek és minden oda köt. De ez én vagyok.

Melyik megye lenne? Az sem mindegy azért.

2018. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%

Nem felvagasbol...de en annak idejen nagyon jo futo voltam. 50 km-ert futottam le reggelente egy szuszra. Szoval a “tavolsag” nem uthet be itt nalatok.

(Csak ugy megjegyeztem).....(marmint, hogy jo futo voltam) :) ;)

2018. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
57%
Persze, akit szeretek, azért a világ másik végére is elköltöznék.
2018. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%
Én akkor költöznék, ha ott helyben biztosítana ugyanilyen munkakörülményeket, ugyanilyen főnököt,.ugyanilyen keresetet és ugyanilyen minóségű kikapcsolódási lehetőségeket.
2018. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!