Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költöznél a szerelmed kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznél a szerelmed kedvéért 50 km-re a mostani lakhelyedtől?

Figyelt kérdés

A szülővárosomban lakok, itt a családom, a munkahelyem, szeretek itt élni. Ő a munkahelyét nem tudja feladni, ezért nekem kellene költözni.

Ő falusias jellegű kisebb városban lakik 50km-re.


2018. ápr. 16. 21:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%

Azért ez nem olyan áthidalhatatlan távolság. És gondolom nem akartok minden másnap a nagyszülőknél lógni, hetente egyszer meg lehet tenni ezt a távolságot. Ez a mai világban lófütty. :D Simán költöznék.


Most kérlek ne kezdd el sorolni a hatezer másik körülményt, ami miatt nem akaródzik a költözés. Az 50 km volt a kérdés, arra válaszoltam. Hidd el, hogy ez a távolság semmi!

2018. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
Masik foldreszre koltoztem miatta :D 50 km ehhez kepest semmi.
2018. ápr. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
60%

50 km nem sok, egyetemre is ingáztam ennyit anno napi szinten, mert ilyen távra nem járt koli. :D És még kocsim sem volt.

A főbb szempont inkább a munka lenne. Találnék ott munkát? Nem kerülnék anyagi hátrányba? Milyen hely az, ahova menni kéne? Van infrastruktúra? Én mondjuk pesti vagyok, nekem fontos, hogy ne csak reggel hatkor kapjak friss kenyeret a boltban pl. Anno 30ezres kisvárosba költöztem le egyéb okból, akkor baromi sokáig tartott megszokni, hogy hétvégén megáll az élet.


Ha csak a kapcsolat a szempont, minden más ok, akkor ennyi nem nagy távolság. Akár még ingázni is tudsz munkába, amíg nem találsz helyben jobbat.

2018. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
65%

Mi egymástól függetlenül költöztünk 180 km-re a szüleinktől, már itt találkoztunk. Egyszerűbb volt így, mint a másik kedvéért meglépni a költözést, de a tényen nem változtat, messze vagyunk és nem lesz segítségünk, ha családot alapítunk. Ezt már távolságnak nevezném, de 1 és háromnegyed óra alatt még így is otthon vagyunk, ha valami van.

50 km a mai világban nem távolság, főleg ha mindkettőtöknek van autója és jogsija. Bármelyik nap betudsz ülni munka után az autóba és fél óra alatt a családodnál vagy.


Mindenesetre én is várnék, hogy a rózsaszín ködfátyol lecsengjek és nyugodt, logikus aggyal is végig tudjam gondolni a helyzetet.

2018. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar megye
2018. ápr. 17. 20:35
 26/42 anonim ***** válasza:
43%
50km?Én Angliába mentem ki.Kár volt!
2018. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
80%
Simán...de mondjuk 30-20arányban nem lehetne. Azért 30kmet letolsz kocsival 25-45perc alatt ő pedig 20at 30-40perc alatt.
2018. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem költöznék. Ennyi erővel a másik fél is ugyan úgy elszakadhat attól a közegtől amiben él. És az se biztos, hogy a férfi a szülei közelében él még így is.

Én csak azért sem mennék, mert idézőjelesen biztos ház van a fejem felett.

2018. ápr. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
72%
Én költöznék, főleg ha az ingázás mint írtad megoldható. Viszont fellángolásra nem alapoznék. Ha bizonytalan vagy várj 1-2 hónapot!
2018. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
50%
Fél év távkapcs után költöztem 1000kmre. :)
2018. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!