Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti összeköltöznétek 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek 5 hónap után a párotokkal ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok mert 1 hete felmondtam próbaidő alatt. Ez volt a második helyem de nem bírtam az operátori gyári munkát mivel az első munkahelyemen irodába dolgoztam 2 és fél évig. Lehet, hogy hamarosan össze fog jönni egy irodai munka annál a cégnél ahol párom is dolgozik. Oda akar szerezni hátha ott jobb lesz nekem. Valószínű én is reggel 6ra járnék bár lehetne 7re vagy 8ra is csak megbeszélés kérdése. Ő autóval szokott járni mivel Nyúlon van a munka. Nem egy helyen lakunk én Győrben élek a szüleimmel. Szüleivel lakik ő is és arra gondolt hogy akkor úgy lenne a legegyszerűbb ha odaköltöznék és együtt járnánk 6ra dolgozni autóval. Viszont én még sose éltem együtt senkivel és tudom h az egy nagy lépés lenne a kapcsolatban. A felső szint az övé van külön fürdő wc 3 szoba de a konyha közös lennt a szüleivel. Ha egyedül élne szívesen költöznék oda de így h van amin közösködni kellene így fura lenne. Kedvelem a szüleit ők is engem meg nem zavarná őket ha odamennék de így félek ettől. Egyszer azt mondta ő nem költözne albérletbe mert az nem a sajátja lenne inkább gyűjtöget még pár évig aztán venne egy házat. Addig azt szeretné előbb utóbb úgyis h lakjak ott a szüleivel aztán akár még egy gyerek is születhetne oda. Majd ha lesz annyi pénzünk akkor pedig elköltöznénk. De így h közös helyiségek is vannak nem értek egyet ezzel a tervvel. Csak így a munkába járást nem tudom h oldanám meg. Buszt térítik de egyszerűbb lenne az autó az tény. A munkát nyilván elvállalnám ha összejönne mert emiatt mondtam fel főként. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

(Párom 27 én 25 éves)


2018. máj. 14. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sehogy nem jó ez, max. külső feljárattal, és úgy, hogy a fenti tényleg külön lakás legyen, saját konyhával. De még úgy sem. Ismerősöm lakott így a lány szüleinél, és azt mondta, teljesen egymásba folyt az életük így is.

A másik, nekem nonszensz, hogy a nagyvárosból, Győrből akarsz átjárni Nyúlra dolgozni.

Közben Győrben laksz a szüleiddel.

Én a helyedben Győrben keresnék munkahelyet.

2018. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem költöznék szülőkhöz, pláne nem szülnék anyósék nyakára... alapbül, egy ilyen pasi szóba sem jöhetne.


Tutyimutyi, kényelmes, ő nem megy albérletbe -> nem akar KETTESBEN élni a párjával.

Hagyjuk.

2018. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!