Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? 5. hónapos terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5. hónapos terhes vagyok, ès az élettarsam teljesen kifordult magából. Lassan èn is.

Figyelt kérdés
Nem akartunk gyereket. Màsfél éve voltam egy nőgyógyászati kezelèsen egy súlyos fertőzès miatt, ahol az orvos azt mondta, hogy szerinte már nem is eshetek teherbe. Most kora tavasszal mégis összejött vèletlen, a meglepetès miatt örültem.Pár nap múlva az èn kedves èrtelmes sikeres mérnök élettàrsam elkezdett rábeszélni hogy tartsuk meg , ha én nem is, ő jól keres, majd megleszünk. Azóta eltelt 4 hónap. Kicsit gyanakodtam. Kiderült, csak a haldokló apja meg az idős anyja nyomàsàra lépett fel az apa szerepben, mert unokàt akarnak és nagy volt az örömük. Azóta leesett neki a tantusz. Èn meg kifutottam az időből hogy elvetessem. Teljesen kivagyok. 3 hete màr haza se jön estènkènt, újra elkezdett füvezni(6 ève abbahagyta) olyanokat hallgatok hogy a gyerek csak egy èlősködő ès olyanoknak való akik màr nem akarnak semmit az èlettől csak reprodukàlni magukat. Tönkre fog tenni a gyerek mindent, egy zsìros hajú egèsz nap pelenkàzó anyuka leszek ő cseszheti a karrierjét, én az iskolàt meg a munkàmat stb.Èjjel nem fogunk aludni, és nyomorogni fogunk mert szerinte a születèsig 2 millio lesz csak. Ès hogy èn a következő 20 évre hazavàgtam az életem, csak egy èlet nélküli kizsákmányolt rabszolga leszek. Szellemileg is leèpülök mire munkàba állhatnèk stb stb. Màr teljesen depressziós vagyok, kezdek èn is ìgy gondolkodni... nem tudom mit tegyek.

#terhesség #munka #abortusz #gyerekvállalás #nem kìvánt terhesség #babavàràs krìzis
2018. jún. 11. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

a pasi SOHA nem akart gyereket, tehát még csak nem is hibáztatható, h. kikészült.


ezért kéne az államnak, az egyháznak, és a családtagoknak végleg kiszállniuk abból a szarságból, hogy rábeszélnek másokat a szülőségre.


a párod nem alkalmas apának de te sem anyának.


egy ismerősöm is így járt, azt hite, nem lehet gyereke, majd teherbe esett, a párja örült neki egy ideig, aztán már nem törődött úgy velük, elváltak, most egy 10 éves kislányt nevel egyedül, és nem talál pasit magának.


gumival kellett volna szeretkezni mindig.


a dokid is el mehet a búsba a dignózisával.


szóval lesz egy gereked, aki NEM 20 évig, hanem halálodig ott lesz, és legalább 23-25 éves koráig, míg teljesen lábra nem áll, pénzelheted, nevelheted.


van egy drogos párod, és vannak az ősöreg, haldokl nagyszülők, akiinek nem kellett volna níomást gyakorolniuk a fiúkra, és akikre úgysem számíthattok.



én csak a gyereket sajnálom.

2018. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

" pasi SOHA nem akart gyereket, tehát még csak nem is hibáztatható, h. kikészült."


De, hibáztatható, mert ő pofázott addig a nőnek amíg megtartotta a gyereket, most meg már késő. Tehát más bőrére, más egészségére, más ÉLETÉRE szórakozott, most meg ő hisztizik... Meg kell szabadulni a szánalmas fa.sztól, MÁR most látszik hogy szart sem ér mint ember. Azt meg nem tudom hogy kért okoz-e a babában ha melletted füvezik, és közvetve te is kapsz belőle... A gyereket meg add örökbe, a nem kívánt gyerekek akkor is sokat szívnak ha a szülő igyekszik nem éreztetni ezt vele.

2018. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%
Ezt elbasztatok de most már kvara befejezhetnétek a rinyálást mindketten... Szedjétek ősze magatokat... Mi az hogy rábeszélték, hogy rábeszéljen? Hány évesek vagytok basszus.... Két felnőtt (?) ember basszus...
2018. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kívülről könnyű mondani, de engem- pár nélkül is brutálisan sokat ba.szogatnak hogy mikor szülök már? Mi az hogy nincs gyerekem? Nagyon sokan megtörnek az állandó cseszegetéstől és bevállalják a gyereket. Merem állítani: az ismeretségi köröm FELE ezért vállat gyereket. És MINDIG mindenki szív az ilyen családokban.
2018. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna hallgatnod a rábeszélésre, ha te nem akartad igazán ezt a gyereket, szóval vastagon a te hibád is a dolog. A pasit jobb ha kukázod, egyáltalán nem egyenes jellem, labilis, és drogos is. Semmilyen szinten nem jó apának, de még párként sem funkcionál úgy ahogy kellene. A gyereket pedig már meg kell szülnöd, de örökbeadhatod, ha úgy érzed nem akarod/nem tudod egyedül felnevelni.
2018. jún. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!