Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme együttmaradni a párommal? 29 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés

Elhidegültünk.

Benne nem lehet megbízni egyre durvább.

Nagyon nem megbízható és sokszor még a nyilvánvalót is tagadja!

Ha indulatos csúnyán beszél nagyon sok vitánk van/volt és ezek sokszor fajultak el

többször kaptam idegösszeomlást vita közben.

Persze terhesen ez a legrosszabb.

De az még aggasztóbb hogy mi lenne itt később.

Annyira félek hogy nem merem megkockáztatni vele mert egy kisbaba mellett nem kaphatok idegösszeomlást hogy elvigyen a mentő!

Többször volt az a megérzésem még a régit szereti és én csak egy árnyéka vagyok és ezért a tőlem születendő gyerekünk is félek csak az lesz.

Többször volt hogy elhagy és ekkor a gyerek még csak nem is érdekelte hogy itt van a hasamban!

Majd néha meglátogatja ilyeneket mondott meg hogy majd elmondja neki egyszer miért nem volt az apja!

Máskor meg mikor béke van áradozik mindenkinek memnyire várja már a kicsijét!


Ő is apa nélkül nőtt fel és bátyja is elhagyta a kislányát..

Egyszer ilyen a hangulata egyszer olyan és rajtam csattan .

Minden!


2018. aug. 1. 22:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Öcsém egy nagyjából akkora tuskó lehet, mint a te pasid. A teljes 9 hónapot végig üvöltözte a feleségével, a kisfia 5 hetes, születésétől fogva összerezzen az apja és csak az apja hangjára. Kinek kell ez? Csak mondom, hogy jó eséllyel már most traumatizált a kicsi. Azon gondolkodj el, hogyan tudod azt minimalizálni. Esetleg konzultálj egy gyermekpszichológussal.
2018. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Anyád hü.lye, a gyerek apja hü.lye. Miért is pont ez lett az? Már úgyis mindegy, de szabadulj meg tőle minél gyorsabban, vagy beledöglesz. Anyádtól is lépj le.
2018. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!