Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zsugori velem a párom! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsugori velem a párom! Ez normális?

Figyelt kérdés
Fél éve élünk együtt. Van egy 4 éves kislánya az előző házasságából. Nem velünk él a kislány, de olyan gyakran van nálunk, hogy akár mondhatnánk azt is, itt lakik. Mindent megkap, amit kiejt a száján, mindene megvan. Nekem is jól fizető, stabil állásom van, mint az élettársamnak, meg is veszek magamnak mindent, de jól esne tőle néha egy kis figyelmesség. Pl egy szál virág, ha boltba mennek, hozhatna egy csokit stb. Ha vesz élelmiszert pl annak a felét mindig kifizetem és fordítva is igaz. Miért nem kapok tőle semmit? Miért smucig velem?
2018. szept. 18. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Gáz, ha felnőtt férfinek külön magyarázni kell, hogy udvarolni kell a nőjének összeköltözés után is. Ennek természetesnek kéne lennie.

Neki nem az.

Elfogadod őt így, vagy tovább lépsz. Nem fog megvàltozni. Legfeljebb megkapod, hogy hisztis vagy, anyagias, és ne b.gasd.

2018. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek kicsi unokája is van. Mégis hozza nekem is a túrórudit, csokit (25 éve vagyok a felesége). Szóval kérdező, ez nem zsugoriság, hanem figyelmetlenség, mármint amit a férjed csinál.
2018. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!