Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk egy honapja elotte meg nem eltem senkivel sem egyutt..

Viszont.. most lehet jo paran felfogtok rohogni de engem mar megorit a folyamatos fingasaival... en elhiszem higy ez termeszetes dolog es egyet egyet elereszt de o nala ezmar egesznapos van hogy kajanal is odafingik az ember orra ala.. sokszor meg ra is segit mar elobb utobb osszefogja magat sz...rni:)

Rettento budos es kicsit sem fogja vissza magat vagy menne arrebb vagy el..!!


Tudom hogy vicces olvasni, de nem hisztitek mennyire gusztutslannak tartom mar ezt a dolgot....

Nem az elso komoly kapcsolatom erdekes ott meg se kaptam szelutest a szagtol meg nem vacsora kozben engedte ki maga alol vagy a kis haloszobat telefingva ejszakara ugy hogy ki kelljen szelloztetni...

Es meg egyszer nem a fingassal van a bajom csak mar szerintem erolteti is es egy kicsit sincs tekintettel a masikra csak rohog rajta mint az ot eves...

mar beszeltem vele errol hogy szerintem direkt csinalja.. de aztmondja h nem mondtam h legalabb a szobabol alljon ki...

De nem.... Ketszer kertem mar , mivel mehetnek en is az agyara hogy eszbe kapjon? Ami hasonlo kaliberu hogy lassa mit csinal...


2018. nov. 10. 10:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ugy erolteti hogy erzi hogy fingania kell es en pl a konyhaban fozok es rohogve felemelt labbal kinyomja magabol es vigyorog...
2018. nov. 10. 10:46
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt már olyan párom, aki szintén eregetett bárhol, bármikor, és hiába szóltam rá, hogy zavar, nem változtatott rajta. De ő legalább nem csinálta napjában tizenötször.

Most meg olyan párom van, aki minden alkalommal elvonul a mosdóba, és teljesen kulturáltan kezeli a dolgot. (És szerintem zavarban lenne, ha mégis besikerülne egy, amit hallok.)

Szerintem is undorító ez a szint, amiről te írsz, és hosszú távon bennem minden vágyat kiölne a másik iránt. Persze ti tudjátok, hogy ilyen ocsmány volt-e már együtt élés előtt is, mert akkor össze se kellett volna vele költözni.

2018. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%
Folyamatosan jön mindentől, ott valami emésztési probléma lehet. Az, hogy néha sikerül kiengedni, egy dolog, de amit irsz az durva. Ez a szint már ki tud ölni az emberből minden érzelmet, vonzalmat.
2018. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem igazan.. sokat voltunk egyutt elotte akkor is egyet egyet fingott de azt tenyleg elviseltem.. de mostanra... nincs egy eves a kapcsi.. csak o messze lakott es vegul hozzakoltoztem mert lakva ismerkszik meg az ember...

Rohogve meselte hogy az elejen szegyenlos volt es alig varta hogy menjen tolem haza es a kocsibol csinalt atombombat...

2018. nov. 10. 10:53
 15/30 anonim ***** válasza:
60%
Most ha azt írom, hogy a primitívség nekem szakító ok, ha korábban jól is leplezte, akkor megkapom, hogy nem akarok dolgozni egy kapcsolatért. Pedig erre azt mondom, hogy ilyen emberrel nem folytatnám.
2018. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%

Ki milyen virágot szakít olyat szagol.

Bakker! Ennyire igénytelen vagy nő létedre hogy egy ilyen tapló paraszttal élsz együtt?

Nem az a baj hogy fingik hanem az hogy nála ezt attrakció száma megy. Legközelebb ebéd közben felül az asztalra és odaszarik? És neked tapsolni kell hozzá hogy "Brávó, ügyes fiú!"

Egy ötéves gyereknek komolyabb a felfogása.

2018. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%
Hat, ez a szakitottad szagoljad tipikus esete.
2018. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
4%

A napi 10-15 teljesen normális, kérdező. A csajodat megszégyeníteni a normális emberi élettani működés miatt elég gáz (pun intended). Nem várhatod el, hogy minden alkalommal elvonuljon, könyörgöm, a saját lakása bakker.

Az más kérdés, hogy direkt rájátszik a dologra, holott szóltál neki, hogy ne tegye. Mindketten megéritek a pénzeteket, maradjunk annyiban. Egy ostoba, prűd gyökér (te), aki mellett normálisan élni nem lehet, meg egy ostoba gyerekes gyökér, aki az orrod alá fingik.

2018. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy ilyen párom és én is igénytelennek tartottam. Nem ilyen mértékben tolta, mint a te párod, de pl volt, hogy böfögött baráti társaságban, szerintem nem normális... Azért az ember ne csak a ruháira vagy a kinézetére legyen igényes, hanem a viselkedésére is.


30N

2018. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

18as o akarta hogy idekoltozzek te se azt hajtod gondolom hogy ez az enyem ez is es ez is ne furodj ot perccel tovabb mert az en zuhanyzom...

Es ez a szagold amit szakitottal szoveget nem igazan ertem hisz egy honapja lakunk egyutt, sokan meg evek alatt sem ismerik ki egymast...

De igazatok van, ha megcsalt titeket a notok vagy palitok akkor szagold amit szakitottal biztos te vagy az oka neki amiert ezt nem lattad elore?

2018. nov. 10. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!