Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk egy honapja elotte meg nem eltem senkivel sem egyutt..

Viszont.. most lehet jo paran felfogtok rohogni de engem mar megorit a folyamatos fingasaival... en elhiszem higy ez termeszetes dolog es egyet egyet elereszt de o nala ezmar egesznapos van hogy kajanal is odafingik az ember orra ala.. sokszor meg ra is segit mar elobb utobb osszefogja magat sz...rni:)

Rettento budos es kicsit sem fogja vissza magat vagy menne arrebb vagy el..!!


Tudom hogy vicces olvasni, de nem hisztitek mennyire gusztutslannak tartom mar ezt a dolgot....

Nem az elso komoly kapcsolatom erdekes ott meg se kaptam szelutest a szagtol meg nem vacsora kozben engedte ki maga alol vagy a kis haloszobat telefingva ejszakara ugy hogy ki kelljen szelloztetni...

Es meg egyszer nem a fingassal van a bajom csak mar szerintem erolteti is es egy kicsit sincs tekintettel a masikra csak rohog rajta mint az ot eves...

mar beszeltem vele errol hogy szerintem direkt csinalja.. de aztmondja h nem mondtam h legalabb a szobabol alljon ki...

De nem.... Ketszer kertem mar , mivel mehetnek en is az agyara hogy eszbe kapjon? Ami hasonlo kaliberu hogy lassa mit csinal...


2018. nov. 10. 10:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez elég gáz, szó szerint is...
2018. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%

Ha valakinek fingania kell mert felfúvódik akkor azt ki kell ereszteni. A probléma ennek lebonyolításával van és főleg azzal hogy még ki is hangsúlyozza. Nekem a feleségem igazi gázerőmű, olyanokat tud laposan elereszteni hogy könny kicsordul a szememből és mégsem tudok rá haragudni. Sok dologra érzékeny a gyomra, ha teheti nem eszik olyan élelmiszert ami puffasztja, ilyenkor bevesz valami pirulát ami segít az emésztésben, de attól még többet szellent.

Mondjuk egy olyan szituáció van amikor nem viselem el, ha szex közben ereszt, az nagyon visszataszító tud lenni.

2018. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy oltjátok a kérdezőt, hogy paraszt a párja, meg szegény párja, de értem a fő problémát. Hogy ő elfogadja, hogy kell a párjának, csak máshogy is ki lehet ereszteni a gázokat. Igaza van. Nekem az asztalhoz ne fingjon oda valaki DIREKT, vagy egyéb helyzetekben. Ha nagyon véletlenül lenne, kicsúszik néha, persze, emberek vagyunk.

Én komolyan elbeszélnék vele, hogy szedje össze magát, és nőjön fel végre. Írtad, hogy beszéltél vele, de szerintem nem vette komolyan.

2018. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez a problema....!
2018. nov. 10. 14:16
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lenne ez nálam szakító ok, mert ereget, mindenki ereget, hanem azért, mert rájátszik, és még jó pofát is kéne vágni hozzá, ez meg taplóság, ennyi. Én nem maradnék ilyen emberrel. Én tudok viselkedni más jelenlétében, és odafigyelek arra, hogy az emésztésem normális működése ne okozzon másnak kellemetlenséget, nem, nem tartom vissza, ha kell, de nem csinálok belőle poént. Ez kamasz fiúknál szokott max. vicces lenni, de kulturált felnőtteknél már nem kéne. Ha meg gond van az emésztésével, vizsgáltassa ki magát. Attól, hogy mindenfélét eszik, még lehet olyan, amit nem ehetne, mert az ő emésztőrendszere nem tudja úgy feldolgozni, mint másé, és ilyet okoz. Van, aki laktózérzékeny, másnál meg semmi problémát nem csinál mondjuk. De tökmindegy, hogy itt van-e ilyen a háttérben, a kérdező párja egyszerűen egy primitív bunkó, ahogyan ezt a szeles szituációt kezeli.
2018. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Hölgyeim!: A szellentés az egy természetes velejárója az életnek. Valaki meg azt írta, hogy nem bírja elviselni szex közben annak mindenesetre azt mondom, hogy ezt senki sem tudja előre beszabályozni, hogy mikor jöjjön az a bizonyos szellentés, úgyhogy kár ezen fennakadni vagy ha nem tetszik, akkor szerezzetek be egy gumiférfit/bábut, vagy vibrátort, mert az nem fingik, nem pofázik vissza meg stb de akkor érzelemre ne számítsatok.

Te meg kérdező!: Hát amennyiben az ő lakásán vagy, akkor ott tényleg nem várhatod el tőle, hogy minden öt percben menjen ki, ráadásul a saját szobájából neked kuss a neved ennyi tehát akkor te szépen tiplizel onnan, ha ez nem változik.

2018. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
"Hölgyeim!: A szellentés az egy természetes velejárója az életnek." - Olvasd el az egy válasszal fölötted lévő választ is.
2018. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Előző voltam: Valaki azt írta: ("Nekem az asztalhoz ne fingjon oda valaki DIREKT"). Mert akkor mi lesz? megdádázza, vagy mi a szösz? Üzenem ennek a valakinek, hogy egy kicsit vegyen vissza az arcából, mert nem áll jól neki. Na én akkor, és ott eregetek, ahol akarok és ha annál az asztalnál de akkor olyat eregetek, hogy berezonál még nem csak az asztal, vagy a székek repülnek, de még a falak is kidőlnének azt hiszem! Akinek meg nem tetszik, az menjen ki az istállóba aludni, mert a disznók jobb illatút finganak, vagy menjen el zabot hegyezni. Ha én fingok, akkor nem csak a szék, hanem még az asztal is kettétörik, meg akkor mindenki ott alszik el azt hiszem. még valaki azt írta, hogy elbeszélgetne, hogy szedje magát össze. Mi az, hogy? ki ő az anyja? Ugyan már! Én tuti, hogy a fingás mellett még az asztalt is ráborítanám, ha felpaprikázott hangulatomban szólna rám.
2018. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

28. Gyere gyönyörűm, borítsd csak :D

Akkora értelem vagy, hogy gondolom el is olvastad amit írtam : Ha nagyon véletlenül lenne, kicsúszik néha, persze, emberek vagyunk.

De ha neked ez a szórakozásod, hogy mások előtt lazán tolod az ívet, folyamatosan, hát hajrá, csak nekem ne kelljen szagolni. Mert ha én képes vagyok felállni az asztaltól, hogy neked ne kelljen a kajádat kihányni, akkor gondolom te is képes lennél erre.

Mondjuk mi lenne ha én a konyhaasztalnál szőrtelenítem a lábam? Mert nekem az lenne a természetes, és a párom rosszul lenne ettől. Gondolom a párom lenne a finnyás.

Nem mindenkinek ugyanakkora az ingerküszöbe.

Bár gondolom hiába is írok, az értelmi szinted elveszett ott, hogy : fingtam, hahah.

2018. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Ez a fingas asztalnal latom benneteket a jo isten is illemre nevelt emg igenytelensegre lehet jobb szeretem az etelek izet erezni a szamban es nem a fingasnak a szagat az orromban a vacsoranal..

De tudjatok mit? Aki azt irta hogy asztalnal direkt fingjon is az ember irjon privatban eskuszom meghivom egy ebedre de tele kopkodom a kajajat mert a fogamkoze ment valami meg ha az illeto fingasatol elkap a hanyinger majd belehanyok a tanyerjaba mert hat a csajok tudnak okadni is de meg milyen Isteneset is!!! Es hat had hanyjak mar en is az asztalnal ha ott esik jol! Ne vonuljak mar el a sajat kecomba fxxszt kepzeltek ki 😂😂😂

Varom a privat uziket!!!:)))) De chilisbab legyen aztan nektek elozo nap a vacsora!!😘😘😘😘


En nem tudom ti mekkora filleres emberek vagytok mibol gondoljatok hogy ove a lakas? Meg kuss a neve az embernek? Ekkora emberek vagytok?


En nem tudom hogy jon a sajat lakashoz tema, de ti ne lakjatok egyutt senkivel se Isten ovjon mindenkit Anyatok is biztos azt mondta otthon nektek mig 18 evesek nem lettetek hogy ti itt csak elvagytok viselve... bxxromarcuak... melletek sem valo senki az is holt biztos!!!:)))

2018. nov. 10. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!