Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Alkoholista a párom nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista a párom nem bírom már tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk egy pár de egyszer már szakítottunk aminek több oka is volt az egyik ilyen az alkoholizmus. A párom ugyanis nagyon szereti a sört és 1 napig nem bírja ki,hogy ne igyon. Mindig azt mondja,hogy neki nem kell italra pénzt költeni mert megkínálják a munkatársai. De attól még nem kell mindig elfogadni most nincs igazam? Ő nem is akarja visszautasítani a sört mert szereti már hozzászokott a szervezete. Én undorító dolognak tartom ha valaki iszik szerintem már napi 1 sör is alkoholizmusnak számít. Nagyon sokat veszekedek vele ez miatt de hiába ő ugyan úgy iszik meg cigizik is annak ellenére is,hogy tudja ki nem állhatom. Nem tudok rá hatni csak a saját feje után megy. Nem bírom már sokáig ez tarthatatlan állapot. Valahogy ki kéne lépnem ebből a kapcsolatból de nagyon nehéz mert társfüggő vagyok. Viszont azt tudom,hogy nem akarom az életem leélni egy alkoholista mellett. Én amúgy sem iszok és nem is dohányzom semmi káros szenvedélyem nincs de a párom mind a kettőt űzi ezért sem illünk össze. Undorító amikor iszik akkor agresszívvá tud válni. Nagyon félek hogy egyszer majd megüt. Eddig még nem volt erre példa de már nagyon félek. Van amikor megtudja állni,hogy ne igyon de az nagyon ritka. Nagyon sokszor megígérte már nekem,hogy leteszi az italt meg a cigit de egyiket se tette le. Mindig hazudik nekem félre akar vezetni. Arról nem is beszélve,hogy csak kizárólag szexre használ engem. Mert ő már nagyon régóta nem szeret engem ebben biztos vagyok. Nem tudom mi tévő legyek hogy tudnék kilépni ebből a kapcsolatból mert ez így nekem nem jó csak szenvedek. Valaki adjon tanácsot de kérlek ne bunkóskodjatok ha lehet. Értelmes válaszokat szeretnék mert nagyon rossz így nekem.
2018. nov. 16. 16:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Sztem. ezzel a csávóval nincs gond, ő piál, dohányzik, agresszív, DE eddig is ilyen volt, Neked nem ígért semmit!!! Te döntöttél úgy, hogy ez neked nem jó, hogy ez nem kapcsolat... A srác ua. mint eddig volt. És nyilván mivel egyikőtök sem rendelkezik elegendő önismerettel, most csodálkozol, hogy milyen a pali, meg a kapcsolat. De a srác ilyen, a kapcsolat még sose volt normális, Te meg ne akarj sz@rból várat...
2018. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj de k.urva gyorsan ebből a "kapcsolatból" ameddig nem tortenik valami komyolabb baj! (pl megver)

Miert nem becsulod magad annyira hogy nem ilyen selejttel jössz ossze???

2018. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon vicces.hogy 9 hónapja vagytok együtt,de "már nagyon régóta nem szeret" téged.Aztán írod,hogy "ez így nem jó nekem,csak szenvedek" Tényleg nem tudod mit kellene tenned?
2018. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem elég hogy alkoholista de még pszichopata is vagdossa a karját. Na akkor szerintetek?
2018. nov. 16. 20:27
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Mar reg szakitanod kellett volna vele. Ha nem szereted a cigit akkor hogy tudtal osszejonni vele?


Az en felesegem ki nem allhatja a cigit. Nem is jott volna ossze velem ha cigiztem volna.

En se jottem volna ossze olyannal akinek szamomra idegesito szokasa van.

2018. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
25 ös igazad van nem kellett volna összejönnöm olyannal aki cigizik is meg iszik is már bánom is hidd el. Mivel én mind a kettőt utálom de főleg az alkoholt. Mert a páromnak probélmái vannak az alkohollal nem is kicsi problémák. Ha iszik akkor nagyon agresszívvá tud válni és félek tőle. Bár még eddif soha nem ütött meg de viszont már volt olyan hogy durván mrgfogta a fejem és magához rántotta vagy pedig lelökött az ágyra mint valami rongyot. Nagyon félek már tőle amikor iszik. És ha ez még nem lenne elég még a karját is vagdossa szikével mint valami pszichopata. Szerintem ő elmebeteg mert egy épeszű ember ilyet nem csinál.
2018. nov. 17. 06:34
 27/38 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint jobban teszed, ha kilépsz ebből a kapcsolatból, mert nem fog megváltozni. Erő meg idő kell hozzá, biztos nem lesz könnyű, de tedd meg.
2018. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj; Te is tudod, hogy többet érdemelsz ennél. Rosszabbat csak nagy balszerencsével találhatsz. Lépj le, a saját érdekedben! Inkább egyedül egy ideig; mint egy ilyen kapcsolatban.
2018. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#26


Veled is gond van ott felül, ha ezek után vele maradsz. Normális ember nem lenne egy ilyen roncshalmazzal.

2018. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Vicces amit írsz. Miért? Mert azt írod nagyon rossz neked, hogy a pasid alkesz meg bagós. ( én ilyennel alapból össze sem jönnék vagy ha eleinte tartja magàt, max pàr hét és kiderül hogy rendszeresen alkoholizàl. Azzal a lendülettel szakítanék is. Cigis leg eleve kuka nàlam). Itt sírsz milyen szar neked de még mindig nem hagytad ott, nem dobtad ki a palit. NEM kötelező együtt lenned vele.

Nem rosszindulatból, de ne legyél màr ennyire életképtelen nyafka màrtír aki magàt sajnàlja, a pasijàt szapulja, de semmit nem tesz azért, hogy kikerüljön ebből a fostenger kapcsolatból.Ha most az jön, hogy de hàt szereted....akkor szenvedj tovàbb. Erre nem nagyon lehet màst mondani. Ha még vele vagy, akkor mégse olyan szörnyű neked. Különben léptél volna.

2018. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!