Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyivel nehezebb barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel nehezebb barátnővel együtt élni önállóan?

Figyelt kérdés
Eddig szüleimmel laktam nettó 250 ezret hazahoztam. Valahogy szinte az egész fizetésemet félre tudtam tenni, jó sok tartalék összegyűjt így, gond nélküli életet éltem. Ha szükségem volt valamilyen pénzre akkor könnyedén jól hozzá tudtam férni. Most barátnőmmel élek egy éve szinte az egész fizetésem elmegy, félretenni alig tudok, attól félek hogy hosszútávon így sokkal nehezebb lesz az életem. Tényleg megéri barátnővel együtt élni és önálló életet élni?
2019. márc. 20. 23:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Közös kasszán vagyunk.

Nagyon kezdem megbánni ezt a felnőttesdi játékot

2019. márc. 20. 23:42
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Akkor költözz haza anyucihoz.
2019. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jön ide a baratnő?

Ha önmagadat eltartod, az pénzbe kerul.

Üdv a felnőttek világában.

Netto 250 alberletben nem sok.

2019. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
98%
Költözz akkor haza anyádékhoz és legyél egy nagy gyerek... De hogy így normális párkapcsolatod sosem lesz az biztos. Szegény csajt sajnálom csak, hogy kifogott egy pasit aki nem alkalmas hosszú távú tervezésre.
2019. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%
Talán inkább illene felnőni hozzá. Mármint a felnőttesdi jatèkhoz.
2019. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%

És ilyennek van nője meg 250 ezres fizetése?


Költözz haza anyádhoz.


Vicc vagy.

2019. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
45%
a barátnőd mit tesz bele?
2019. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%

Értsd már meg kérlek, ennek a barátnőhöz, a párkapcsolathoz és az együttéléshez semmi köze nincs.

Mindenkinek ennyibe kerül élni, akkor is ha barátnővel lakik, de akkor is ha feleséggel, három gyerekkel, lakótárssal, kiskutyával vagy egyedül. Csak a gyerekeknek nem kerül pénzbe (pontosabban a saját pénzükbe) az élet. Gyerek vagy?

Sőt, képzeld, a szüleidnek is ennyibe került amíg ott laktál (mínusz lakbér, ha saját a lakás), mert hiába adsz te néha nagyobb összeget, a rezsit és az ellátásodat ha jól értem ők fizették.

2019. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
11%

A csaj mit ad bele? Az senkinek sem kérdés? Ha az is keresne ennyit, lehetne tervezni jövőt. De gondolom bszik dolgozni, ellenben kell vinni a kicsi fenekét mindenhova, és igényei az egekben.

De itt ezen az oldalon ilyen pnci irányú válaszok lesznek, ami csakis a nőknek kedvez...

2019. márc. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, hogy közös kasszán vannak, ami azt jelenti, hogy mindkét fél ad bele.
2019. márc. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!