Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyivel nehezebb barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel nehezebb barátnővel együtt élni önállóan?

Figyelt kérdés
Eddig szüleimmel laktam nettó 250 ezret hazahoztam. Valahogy szinte az egész fizetésemet félre tudtam tenni, jó sok tartalék összegyűjt így, gond nélküli életet éltem. Ha szükségem volt valamilyen pénzre akkor könnyedén jól hozzá tudtam férni. Most barátnőmmel élek egy éve szinte az egész fizetésem elmegy, félretenni alig tudok, attól félek hogy hosszútávon így sokkal nehezebb lesz az életem. Tényleg megéri barátnővel együtt élni és önálló életet élni?
2019. márc. 20. 23:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%

Nyílván nem tudja, csak saccolt a korodból ítèlve, illetve abból amiket mèg itt elárultál. Hogy eddig szüleiddel èltèl, ès a fizud nagy rèszèt eltetted. Most az, hogy voltál x ideig munkanèlküli, vettèl ezt azt, szüleidnek adtál valamennyit nem nyom sokat a latba, akkor is minimum 10 misinek lennie kell, vagy akkor lódítasz valamiben.

Ès saját bevallások szerint is szèp összeg összegyűlt. Már simán venned kène egy lakást, önerő+ nèmi hitellel, ès akkor legalább nem albèrletre dobálnád ki a pènzt, ès idővel lenne egy saját lakásod. Mèg lehet kevesebb is lenne egy törlesztő, mint a bèrleti díj.

Amúgy szerintem is trollkodsz csak...

2019. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom!

Azt hittem 20-22 vagy. 36 évesen ez rettentő szánalmas. Életképtelen, anyuka oriascsecsemoje.

2019. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Neked nem éri meg. Mivel az emberi kapcsolataidat, főleg a párkapcsolatodat ennyire háttérbe szorítja a pénz.

Visszamehetsz anyuhoz, megvárod míg meghal, megöröklöd a házat és ülsz majd benne egyedül a megtakarított pénzeddel. Mert családod nem lesz. De nem baj, nem való az mindenkinek. Csak a barátnőt ne csapd be, ne reménykedjen.

2019. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Kedves férfiak, akik eddig nem értették miért fogja menekülőre a legtöbb nő, ha meg hallja, hogy egy pasi "mamahoteles": ez a kérdés rá a válasz. Biztosan van olyan, aki 30 körül otthon él és tényleg csak arra vár, hogy saját lakásban élhessen a leendő barátnővel/feleséggel, de sajnos sok köztük a kérdezőhöz hasonló, akinek fogalma sincs mennyibe kerül egy rezsi, hogy a kaja nem haza teleportál és főzi meg magát, hogy a WC papír sem otthon terem és mindenért fizetni kell. Ha talál is barátnőt vissza akar menni az anyukájához, aki mindent elintézett helyette, szinte búra alatt élt és nem tudja, hogy mibe kerül egy lakás fenntartása rezsivel, kajával, tisztítószerekkel stb...
2019. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
De most már tisztába vagyok.. viszont hajlik rá, hogy mindketten szüleimhez költözzünk, így tényleg könnyebb lenne, mert az ő kis jövedelme is hozzáadódik. Régen hagyománya volt a több generációs együtt élésnek... én szüleim is jól éltek nagyszüleimmel
2019. márc. 21. 17:29
 36/37 anonim ***** válasza:
Jó, most már biztos, hogy csak egy troll vagy.
2019. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Jó lehet trollkodtam abban, hogy hajlik rá, mert egyenlőre nem nagyon szeretné, de puhítom
2019. márc. 21. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!