Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megint csak én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak én reagálom túl a dolgokat vagy most jogos a morgasom?

Figyelt kérdés

Szerelemmel együtt vagyunk 2eve.

30 évesek vagyunk, így már többször mondtam neki ideje lenne össze költözni.

Benne is van de köti az ebet a karòhoz, hogy az ő örökölt hazába költözzek bele. (Meg ő sem ott lakik)

Egye fene lehet ezt le is nyelnem.

De nem értesített semmiről, csak közölte hogy ő elkezdte felújítani a házat.

Nem lett volna illő szólnia róla? Vagy esetleg segítséget kérni?

Rendben övé a ház de akkor nekem semmi beleszólásom sincs? Mikor elvileg együtt élnénk ott.

Én közös lakást szeretnek. Amibe tényleg mindketten tulajdonosok vagyunk, de ő hallani sem akar róla hogy adja el az örökölt házat és vegyünk együtt közösen.

(A félreértések érdekében nekem van spórolt pénzem szóval simán mehetne felezve a vásárlás és a felújítás is)


2019. márc. 31. 10:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid idő után nem hoznék ennyi áldozatot. Nem akar veled közösen tervezni, ez tisztán látszik. A 2 év nem kevés idő, vannak, akik ennél kevesebb idő után is összeköltöznek. Te vegyél fel hitelt...? Én ennél a pontnál kiröhögtem volna, aztán fel is út, le is út. Ne adj fel semmit egy olyan ember miatt, aki nem szeret. Ezt komolyan mondom!! Nem szokásom szakítást javasolni, de ebben az esetben igen. Még csak közös jövőképetek sincsen! Te akarsz gyereket, ő nem! Te házasodni akarsz, ő nem! Ne engedd, hogy egy nem működő, egyoldalú kapcsolatot lenyomjon a torkodon!
2019. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, én szeretnek.


Házasságot és gyereket is."


Ha neki ezek 30 éves férfiként nem szerelnek a "következő 5 éves tervében", akkor van rá esély, hogy 35 év évesen sem fognak.


Nem tudom, hogy te szeretnél-e

2019. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván te tudod, hogy - amennyiben megoldódik az összeköltözésetek így vagy úgy, és együtt maradtok - te szeretnéd-e megkockáztatni, hogy vagy 35 felett házasodsz, és adsz egyáltalán esélyt annak, hogy anya legyél, vagy 35 felett felett kezdesz majd másik férfit keresni, aki ebben partner, és reménykedsz benne, hogy nem futsz ki az időből.
2019. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! En is gondoltam már erre. De 30evesen vidéken nagyon nehéz part találni.
2019. márc. 31. 14:23
 25/27 anonim ***** válasza:
80%

Vidéken legjobb párt találni, mindenki ismer mindenkit és jó viszonyban vannak. Számtalan volt iskolatársaim így házasodtak össze olyan fiúkkal, lányokkal akikkel együtt játszottak gyerekkorukban. Nem kellett olyan szinten ismerkedni, mert ismerték egymást, a szülőket is. Ők is 30-asok, de már régóta házasok és gyerekek is vannak. Meseszép életük van, megértés, szeretet, csillogó szemekkel. A vidéki ismerkedésről ez a véleményem.


Azt viszont nem írom neked alá, hogy azért maradsz vele, mert vidéken nem tudsz új pasit találni.

2019. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Vége lett a dolognak. De nemcsak a ház miatt.

De ez tette rá a pontot az ‘i,-és.

2019. ápr. 8. 20:28
 27/27 anonim ***** válasza:

Mi most fogunk összeköltözni másfél éves kapcsolat után. Mindkettőnknek saját lakása van, de eszünk ágában sincs eladni a lakásokat úgy, hogy még egy percet sem éltünk együtt.

Én azt mondom, először próbáljátok ki, hogy egyáltalán működik-e a közös élet!?

2019. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!