Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megint csak én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak én reagálom túl a dolgokat vagy most jogos a morgasom?

Figyelt kérdés

Szerelemmel együtt vagyunk 2eve.

30 évesek vagyunk, így már többször mondtam neki ideje lenne össze költözni.

Benne is van de köti az ebet a karòhoz, hogy az ő örökölt hazába költözzek bele. (Meg ő sem ott lakik)

Egye fene lehet ezt le is nyelnem.

De nem értesített semmiről, csak közölte hogy ő elkezdte felújítani a házat.

Nem lett volna illő szólnia róla? Vagy esetleg segítséget kérni?

Rendben övé a ház de akkor nekem semmi beleszólásom sincs? Mikor elvileg együtt élnénk ott.

Én közös lakást szeretnek. Amibe tényleg mindketten tulajdonosok vagyunk, de ő hallani sem akar róla hogy adja el az örökölt házat és vegyünk együtt közösen.

(A félreértések érdekében nekem van spórolt pénzem szóval simán mehetne felezve a vásárlás és a felújítás is)


2019. márc. 31. 10:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Önző a szerelmed nagyon, mert döntés elé állít, hogy te hagyj ott mindent, ő meg kényelmesen marad helyben. 2 éves semmi kapcsolatban vagy, amiben te leszel a vesztes, neked kell feladni mindent a kapcsolatért, szívesen tennéd? Ha igen, akkor tedd azt gondolkodás nélkül, de ha tartod magad annyira hogy neked is van döntésed akkor a sarkadra állsz és ha sehogy nincs megoldás, véget kell vetni a 2 évnek. Ahol nincs megértés, közös érdek, ott fölösleges szenvedni.
2019. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Minek az Istn faxának kell összeköltözni?, csak ti magyarorszagiak teszitek ezt. Esküvő utan költözz vele össze ha elakar venni.
2019. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az a nagyszerű ötlete támadt, hogy vegyek fel kölcsönt, újítsam fel a lakást és adjam ki albérletbe.

Utána költözzek hozza. Csak itt megint az a bibi, hogy ha már veszek ingatlant és félújittom megint nem fogok hozza költözni. Mert az tényleg a sajatom és nem egy örökölt ház, amiért nem tett semmit.

2019. márc. 31. 11:12
 14/27 anonim ***** válasza:
51%

Milyen messze van a jelenlegi munkahelyedtől az a település, ahol a ő örökölt családi háza van?


Mi a közös jövőképetek?


Össze akartok valaha házasodni? Akartok gyerekeket? Ha igen, mikor?

2019. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Igen, én szeretnek.

Házasságot és gyereket is.

Ő erre mindig azt mondja nincs benne az 5eves tervében. Ami rendben van legyen.

A munkahelyem 30-40km lenne. Ami nem távolság de nagyon kacifantos oda eljutni. Tömeg közlekedéssel lehetetlen.

És az a legkevesebb, mert munkahelyet találok ahol lakik is.

2019. márc. 31. 11:19
 16/27 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj, hogy nem tudunk kommunikálni.

Elég határozott egyéniségek vagyunk és nem engedünk. Bár én ezt el is mondtam neki, mikor össze jöttünk, hogy nem leszek bólogatós kiskutya aki azt csinálja amit a férfi mond. Kompromisszumokra vehető vagyok de, hogy mindig én engedjék arra nem.

Tudom, így nem sok esély van a hosszú távú együtt maradásnak főleg, hogy össze vesztünk a költözésen és a ház felújításán.

2019. márc. 31. 11:26
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem kell nagyobb probléma hogy nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, egy hosszútávon jól működő kapcsolatnak az az alapja hogyha felvetődik egy probléma és ha mindkét fél erős akaratú, akkor az egyiknek engedni kell.


Ha vele maradsz, pontosan hogy bólogató kiskutya leszel. Irányítani fog és nem lesz szavazati jogod semmibe.

2019. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Te vegyél fel kölcsönt? Na jó ha ezek után nem esik le neked hogy csak kihasznál, akkor vegyél fel és tönkre mész.
2019. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme osszekoltoznotok, és ennek a kapcsolatnak sem.

35 éves vagytok, és 5 évig meg csak gondolni sem akar családra?

Ha neked ez fontos, akkor azonnal lelepsz.

2019. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30 most. Bocsi.
2019. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!