Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfinak illik házimunkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak illik házimunkát végeznie?

Figyelt kérdés

Takarítónőt alkalmaztam amíg egyedül éltem, étteremben ettem általában.


Egyszer próbáltam mosogatni de katasztrófális kudarcba fulladt.



2019. ápr. 16. 03:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Bakker, mosogatni, mosni, felmosni, port törölgetni mindenki tud, nehogy már ez gondot okozzon.
2019. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben szerzel magadnak takarítónőt, vagy egy olyan párt, akinek a kapcsolat elején elmondod, hogy figyelj, Gizi, eltartalak, cserébe takaríts, akkor nem szükséges.

Egyéb esetben nemhogy illik, hanem kutya kötelességed, hacsak nem retekben akarsz élni.

2019. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem illik, hanem ugyanolyan kötelessége mint a nőnek. Ha főzni is képtelen, lusta vagy, mosogatni sem tudsz akkor igencsak életképtelen vagy. Igényes nő szóba se állna veled. Nem mindenki csinàl cselédet magàból, és nem mindenki kedveli az idegeneket az otthonàban.( takarító)
2019. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!