Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért baj az ha nekem közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nekem közösségi oldalakon vannak nő ismerőseim? Barátnőm mindennap ezért veszekszik velem hogy töröljem ki őket. Miért ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Munkatarsaim nem írok velük azért vannak bejelolve ha akarnak valamit tudjanak írni. Meg van olyan akivel meg nem írtam semmit, megmutattam neki és most kitalálta hogy biztos töröltem a beszélgetést mert olyan nincs hogy még nem írtam velük... Miért csinálja ezt?

Engem nem érdekel neki ki az ismerőse meg ki nem. Tőlem lehet neki 10 férfi ismerőse az sem érdekel ha ír velük mert tudom hogy szeret.

1 éve vagyunk együtt

25 évesek vagyunk


2019. jún. 20. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#5, nincs igazad :D én speciel egyáltalán nem vagyok féltékeny, pedig nagyon tudok szeretni. Nem minden nő bolond :D az már nem normális ha vki ilyen. Jobban jársz szerintem ha mást keresel. Ha engedsz a hisztijének, annál jobban fogja csinálni, és ezzel fog befolyásolni. Sajnos sok nő ilyen. De nem mind :) keress valakit aki neked való.

Lehet egy bi csajra kéne ráhajtanod, nézhetnétek együtt a popsikat 😂😂 jó, nem vagyok komoly :D

De az a lényeg, hogy vigyázz vele, nem kell rögtön elhagyni, de figyelj oda. :)

2019. jún. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25 éves vagy.A korosztályodban egész volt osztályok, évfolyamok jelölik egymást, nemtől függetlenül. Nem lehetnek ismerőseid a volt osztálytársnők? A közvetlen környezetedből nők? Nagyon beteg a barátnőd. Szerintem őt töröld az életedből ne a többit.
2019. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!