Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 32-33 évesen mennyit várnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-33 évesen mennyit várnál az eljegyzésre nőként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Liba vagy te...


Amúgy max 2 évet várnék. Elvileg ő is akar házasságot.

2020. nov. 12. 23:08
 12/45 anonim ***** válasza:
7%
remélem csak beszólás terén ragadtál le az ovodás szinten
2020. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem két év még kevés. Pláne, ha ez a kapcsolat hossza, nem az együttélés hossza. Én egy olyan 3 év kapcsolat után kezdtem el komolyan gondolkodni a házasságon, akkor kb 2,5 éve éltünk együtt. Rá egy évre kért meg. Így szerintem tökéletes volt.

Az, hogy mennyi idős vagyok, ezt nem befolyásolná. Attól, hogy nem vagyok már húsz éves, még nem sietnék el egy éltre szóló döntést.

2020. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
14%

Nálam minimum 2-3 év együttélésnek meg kellene előznie a jegyességet, és előtte mondjuk 1-2,5 év kapcsolatnak, tehát engem 5-6 évnél előbb nem szükséges eljegyezni. Látom, mi lesz a sorsa az elhamarkodott házasságoknak, ha már egyszer rászánom magam, nem akarok arra a sorsra jutni én is.

Ha meg nem leszek feleség soha, akkor meg ez volt a sorsom.

2020. nov. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
34%

Mi ennyi idősen jöttünk össze, mindketten éltünk már előtte hosszú kapcsolatban, tudtuk, hogy mit akarunk, kit keresünk.

Pár hét alatt tisztáztuk, hogy ebből igazából lehetne komolyabb is, és mindketten akarunk gyereket, amit mindketten házasságban tudtunk elképzelni.

Összeköltöztünk, nem volt mire várni, úgy ismerjük meg egymást legjobban. Nem egész egy évvel később megkért, egy éven belül esküvő, rá kerek 40 hétre megérkezett a kisfiunk. :)

Első perctől tudtuk, hogy összeillünk.

2020. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
35%
Itt mindenki elso perctol kezdve tudta h osszeillenek es egyutt fognak 90 eves korukig elni, lesz sok gyerek es unoka, egyszerre fognak meghalni. Meg a tobbi. Rosszabb ez az oldal mint egy disney mese.
2020. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
54%
ebben a korban már egy év is elég lehet, ha alaposan megismered a múltját, és nagyon hamar összeköltöztök és mindent együtt csináltok, kialakítjátok az élet ritmusát. Mert ebben a korban műr mindkát félnek kell hogy legyen családalapítási szándéka, tehát nem sok az egy év. Viszont ha úgy áll hozzá az egyik, főleg a férfi, hogy sodródik és várja a motivációt, akkor lehet, hogy más után kell nézned. A családalapításra motivált ember már eleve úgy keres párt, hogy komolyat, aki szintén akar minél hamarabb és törekszik is arra, hogy minél hamarabb megismerje a másikat. Hleyzeteket csinál, hamar összeköltözik, hamar bemutatja a családjának és figyeli a másikat hogy jó e vagy sem. Egy év kell minimum a kötődés kialakításához, az alatt semmiképpen nem szabad házasodni, de max két év amit várnék ennyi idős nőként egy férfira, ha hamara összeköltöztünk. Ha csak egy év után akar költözni, akkor nem, mert kevesebb az idő a megismerésre. Ideális esetben járás 3-4 hó, összeköltözés 5-6 hó után, eljegyzés 1,5 után és esküvő két év után.
2020. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
68%

Én is legfeljebb két évet várnék, mégpedig azért mert szeretném ha beleférne egy-ket gyerek.

Amúgy akik hülyeségnek gondolják a két éven belül köttetett házasságokat: nem mindegy hogy 10 év élettársi kapcsolat vagy 2 év + 8 év házasság után történik a szakítás? Ugyanolyan szar és ugyanolyan valószínűséggel következik be.

2020. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
31%

32 voltam amikor megismerkedtunk, 35 eljegyzes, 37 hazassag, 38 baba.


Ferjem szerette volna az eskuvot (#9nek)

2020. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
78%

Miért mondják azt csomóan, hogy 1-2 év kevés? Tökre nem ezen múlik.

20 évesen igen, kevés 1g2 év, mert az ember azt sem tudja meg mit akares rengeteget változik. Nekem volt majdnem 9 éves kapcsolatom, aminek szakítás lett a vége, akkor ennyi erővel 9 évig nem mehetek hozzá senkihez?

Egy rakás ismerősöm van, aki 6-8-10 év járás után házasodott, egy éven belül válás lett. Ellenben egy csomó olyan is, aki 1-2 év után és tökéletesen megvannak. Nem ezen múlik. Az ember 30 éves korában jó esetben tudja, hogy mit akar, milye embert keres, mit tud tolerálni és mit nem tud tolerálni egy kapcsolatban. És igen, 30 felett, ha az ember gyereket is szeretne, akkor nem ér rá 5-6-8 évig.

Igen is van már annyi párkapcsolati tapasztalatom, hogy tudom egy év után, hogy nekem a vőlegényem az igazi és ő kell. Mással meg 5 év után sem éreztem. Egy felnőtt kapcsolat teljesen más, mint a tini- meg huszonéves kapcsolatok.

2020. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!