Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 32-33 évesen mennyit várnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-33 évesen mennyit várnál az eljegyzésre nőként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy kivel. Azért léotem ki ennyi idő után, mert én már megalázónak éreztem ezt. 5 évet vártam, 4 évig együtt éltünk.
2020. nov. 13. 13:53
 32/45 anonim ***** válasza:
29%
Miért hiszitek azt, hogy aki egy év után "bekeugrik", annak mindegy, hogy ki az, csak valaki vegye el? Nem véletlen nem házasodtam meg sem a 9, sem a 2.5 éves kapcsolatomban. És nem annyi az ok, hogy akkor nem kértek meg.
2020. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
39%
Nyílván nem mindegy, hogy kivel, volt egy 9 éves kapcsolatom, azzal se házasodtam meg, majd egy 3 hónapos, egy 1 éves, egyikben se szerettem volna házasodni, sőt minddel én szakítottam. Majd megismertem a jelenlegi párom, akivel kezdettől fogva egy hullámhosszon voltunk, 3 hónap után költözés, majdnem két éve voltunk együtt, mikor összeházasodtunk. Le lehet pontozni, de az ember a rossz tapasztalatokból már tudja milyen kapcsolatot, párt szeretne és ha megtalálta szerintem nem elítélendő, ha valaki szerint "korai" is ennyi idő után házasodni. Ezt mindenki maga érzi.
2020. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
26%

Kortól függetlenül- A megbeszéléssel semennyit. Az első időkben tisztáznám, az adott partnerrel, hogy szeretné- e, vagy abszolut házasságellenes. Ha ellene van, akkor nem egymást keressük. Soha nem pazaroltam az időmet ilyen emberekre.

Egyébként, olyan fél, 1 év elteltével újra felmerülne a kérdés, de ha azt érzem, hogy csak kényelmesen szórakozgat, és az időmet pocsékolja, de többet nem akar, akkor lépnék.

Nálunk ebből pl semmi gond nem volt, szerelmesek lettünk, és mindketten házasságban akartunk élni, nem volt kérdés az sem, hogy együtt. 2,5 hónap után volt a lánykérés, 1,5 év után házasodtunk össze:). Most már több mint 10 éve vagyunk együtt:) 31/F, 34/N

2020. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
52%

Mire kellene várni? Ismerősöm 8 év kapcsolat, ebből 4 év együttélés után házasodott, majd rá 1 évre el is váltak. Nem azon múlik mennyit vár az ember. Hanem a kapcsolat minőségén az egymás iránti érzelmeken, és a hozzáállásukon. 2 egymásra nyitott, őszinte embernek nem kellenek évek, hogy megismerjék egymást. Saját tapasztalatom. Nulla korábbi ismerettség előzte meg azt, hogy 2,5 hónap kapcsolat után már megtörtént az eljegyzésünk, és 10+ év múlva is itt vagyunk, boldog házasságban együtt.

Azért a józan ész mellett, érdemes hallgatni a megérzéseinkre is, ami azt mondja, hogy igen Ő AZ az ember akivel le akarom élni az életem.:) Én pl egy korábbi kapcsolatban sem éreztem így. Szóval valóban nem mindegy ki van melletted. :)

2020. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
79%
Halkan szeretnem megkerdezni, ha egy par max fel eves kapcsolatba vallal gyereket, az miert jobb mint eljegyezni valakit 1 ev utan?
2020. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt csinál, amit akar.
2020. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
35ös teljesen egyetértek. Ha jönnie kell jönni fog;)
2020. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
36. Semmivel se jobb, csak sok csaj azt hiszi tévesen, hogy ha szül egy gyereket, azzal magához köti a palit.😂 Miközben a kapcsolatok többsége pont az után megy tönkre 1-2-3 évvel, hogy gyereket csináltak. Ismerőseim közt sok ilyen van, akik friss 1-2 éves kapcsolatban szültek. Egyik se lett tartós kapcsolat.
2020. nov. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Utolso, igen, pont ezert kerdezem..nekem is vannak ismeroseim, 1-2-4 honapos kapcsolatokban fogant meg a baba, van aki osszehazasodott kozuluk ahogy megtudtak, valakit azota sem vettek el. De az emberek valamiert ezt a helyzetet megis jobban elfogadjak, mint azokat a parokat, akik egy ev egyutteles utan jegyzik el egymast.
2020. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!